Nowy poradnik majstra budowlanego

Cena rynkowa: 99.00,-
Nasza cena:
73.51
U nas taniej o 26%
Produkt jest dostępny, 20 sztuk

Masz taką książkę używaną? Chcesz ją sprzedać?

Sprzedaj ją w uzywane.Godi.pl

Nowy poradnik majstra budowlanego
Tytuł Nowy poradnik majstra budowlanego
Wydawca Arkady
ISBN 9788321342474
Liczba stron 928
Wymiary 17.0x24.0cm
Oprawa Twarda
Rok wydania 2012
Języki polski
Wydanie 1
Miejscowość wydania Warszawa
Podtytuł Nowy poradnik majstra budowlanego

Nowy poradnik majstra budowlanego - szczegółowe infromacje o produkcie:

Poradnik majstra budowlanego to nowa edycja, w której podano aktualną, praktyczną, wiedzę techniczną, która jest niezbędna dla fachowca pracującego w budownictwie i niezwykle przydatna dla majstrów budowlanych. W poradniku znalazły się najnowsze, aktualne uregulowania prawne oraz normy dot. m.in. tamatyki związanej z dostosowywaniem budownictwa do wymogów obowiązujących w krajach Unii Europejskiej. To obszerna 928 stronnicowa książka stanowiąca niezbędnik każdego budowlańca. Książka podzielona jest na rozdziały tematyczne omawiające kolejno: rolę majstra budowlanego, ukazuje organizację robót budowlanych, potrzebną dokumentację. Omawia zakres prac pomiarowych w budownictwie, roboty ziemne, fundamenty, rusztowania. Szczegółowo omawia temat: drewna na budowie i deskowania, zbrojenia i betonowania konstrukcji, montażu konstrukcji prefabrykowanych, montażu stalowych konstrukcji budowlanych. Zawiera rozdział o spoiwach budowlanych, robotach murowych, robotach izolacyjnych a także o oddzielne rozdziały o stropach, dachach, ścianach działowych, schodach, lekkich ścianach osłonowych. Przybliża temat robót dekarskich i blacharskich, robót tynkowych i okładzinowych. Objaśnia zasady doboru i montażu okien i drzwi, robót szklarskich, malowania i tapetowania oraz konstruowania i wykonywania podłóg. Objaśnia instalacje sanitariatów, instalacje elektryczne na placu budowy. To wyczerpujący tematycznie podręcznik z dziedziny budowlanej, polecany dla fachowców i nie tylko.

Recenzje Klientów

Co mówią Klienci? - Napisz swoją recenzję
Nowy poradnik majstra budowlanego Ocena: 9.3 na 10 suma 10 ocen. 10 opinii.
Ocena: 10, Dodał: Bogumił Dąbrowski dnia: 06/09/2008 01:34:57

Świetna książka która każdy budowlaniec mieć powinien,a student to na pewno :)

Ocena: 10, Dodał: Dorota Czerwińska dnia: 07/09/2008 08:18:15

Bardzo dobra i przejrzysta książka. Każdy fachowiec budowlany oraz student powinien ją mieć. Osobiście robię technika budownictwa i polecam tę książkę tak jak mi polecono :)

Ocena: 10, Dodał: Dominik Gniadek dnia: 08/11/2008 07:38:36

Super książka, każdy który myśli coś wiecej o budownictwie niż tylko łopatka grabki i piasek powinien tą książke mieć. Dużo ważnych żeczy można sie z tej książki dowiedzieć nauczyć. Polercam 100% tą książke każdemu przyszłemu Majstrowi.

Ocena: 7, Dodał: dnia: 30/01/2009 02:01:41

Porządnie wydana, podstawowe informacje przez cały przekrój prac budowlanych. Polecam

Ocena: 10, Dodał: Msłgorzata Jasińska-Siuśko dnia: 23/02/2009 07:50:44

Książkę polecam kazdemu kto zamierza budowac , a także interesuje się budownictwem. To jest moja biblia budowlana :) Porusza wszystkie ważne kwestie dot. budowy, materiałów, instalacji itd. Książka na wysokim poziomie.

Ocena: 9, Dodał: JaGr dnia: 20/04/2009 07:59:39

Książka - wbrew tytułowi - wg mnie, bardziej przydatna uczniom, studentom czy inżynierom budownictwa oraz osobom zainteresowanych ogólnie tą dziedziną. Akuray takiej szukałem. Aktualne przepisy prawne. Każdy rozdział zakończony obszerną bibliografią. Merytorycznie prawie bez zastrzeżeń. Wysoka jakość wykonania. Cena książki w Godi - najniższa jaką znalazłem.

Ocena: 9, Dodał: ERBABUD BB dnia: 15/07/2009 06:12:11

Książkę gorąco polecam jest bardzo rzeczowa i praktyczna. Lektura zarazem dla amatora jak i zawodowca. Masa tabel zestawień ciekawych rozwiązań praktycznie ze wszystkich gałęzi. Każdy kto rozpoczyna przygodę z budownictwem lub chce pogłębić swoją wiedzę to ta książka jest w sam raz. NPMB jest jak encyklopedia budowania, wykańczania i instalowania, książka daleka jest od pobieżności i lakonicznych informacji. Wszystko przedstawione krótko, zwięźle i na temat. Bez względu na rozmach i charakter prac NPMB dostarcza wiele informacji, a wszystko zebrane w jedną całość. Gorąco POLECAM i życzę wielu udanych realizacji. Kamil Maciejski Spec. d/s techn. ERBABUD BB

Ocena: 10, Dodał: f2104 dnia: 27/11/2009 04:10:32

Polecam!! Bardzo dobra książka dla inżyniera budownictwa. Wiele podstawowych i ogólnych informacji. Po szczegóły należy zaopatrzyć się w specjalistyczne pozycje.

Ocena: 10, Dodał: GO dnia: 17/12/2010 12:03:17

solidna cegła słowo cegła pasuje tutaj jak znalazł jedna uwaga kupując książkę należy sprawdzać datę wydania, gdyż są w internecie poradniki np z 2007r w godi znalazłem aktualny i jeden z najtańszych egzemplarzy pozdrawiam

Ocena: 8, Dodał: dnia: 08/03/2015 01:58:38

Solidnie wydana książka w praktycznym formacie. Bardzo przejrzysta i logiczna struktura podziału na rozdziały pozwala szybko znaleźć szukany temat. Każdy użytkownik znajdzie w niej sporo użytecznych danych w postaci tabel, schematów, wykresów, parametrów technicznych czy obowiązujących norm. Można tam też znaleźć wzory obliczeniowe, które uzna za przydatne nie tylko inżynier budownictwa oraz sporo odniesień do innych bardziej szczegółowych źródeł. Wadą tego poradnika jest w mojej ocenie relatywnie ubogi skorowidz haseł i zbyt obszerny zakres tematyczny powodujący, że wiele dla mnie ciekawych tematów zostało potraktowanych zbyt pobieżnie. Nie jest to więc wyczerpujące kompendium wiedzy budowlanej, ale jest to na pewno książka godna polecenia zarówno dla inżyniera, jak i kompletnego laika, który planując np. budowę własnego domu chce sie dowiedzieć o co tu chodzi.

Podobne produkty

81.67 zł Książka Użytkowanie, wydawnictwo: Użytkowanie

Zabawki dla dzieci, Książki - przeczytaj fragmenty, Bilety na koncerty, do góry

© Copyright Księgarnia Godi.pl (2005 - 2015).
Godi Księgarnia Internetowa, os. Wł. Łokietka 7a/1, 62-200 Gniezno, telefon: 796-467-753 (pon.-pt. 9:00-18:00).

Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Maretto


Sprawdź nasze pozostałe strony:
Spróbuj nowych i ciekawych przepisów Wesołe upominki i podręczniki Ziuziu - zabawki dla dzieci Podręcznikowa - podręczniki szkolne bezOkładki - ebooki Zamów sobie tanią domenę