Zaawansowane | szukaj podręczników

Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 199 zł, a darmowa dostawa jest Twoja!

Nasza cena: 40.4,-
Brak

Przepisy kulinarne

Pochwal się swoim przepisem na naszym nowym serwisie - Kuchcio.pl.


Tymczasowy brak obrazka

Zmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka


Brak w hurtowniach, brak w magazynie.
Nie wiemy kiedy ten produkt będzie dostępny.
Masz taką książkę używaną? Chcesz ją sprzedać?

Sprzedaj ją w Godi.pl

Zmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka - szczegółowe infromacje:


Anna Zarębska - doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu, pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Lubelskiej, adiunkt w Katedrze Zarządzania. Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania zmianami organizacyjnymi, a także szeregu projektów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw. Prowadzi wykłady z zakresu zarządzania zmianami na studiach licencjackich, policencjackich, dziennych, podyplomowych i MBA w Politechnice Lubelskiej - University of Illinois (USA), Lubelskiej Szkole Biznesu - University of Central Lancashire (Preston, UK), Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Lublinie. Zainteresowania zawodowe koncentruje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacji i psychologii pracy. Trener w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta, doskonalenia umiejętności menedżerskich, efektywnej współpracy w zespole, negocjacji handlowych, zarządzania czasem i organizacji pracy. Na stale współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami o zasięgu ogólnopolskim.

Tematem książki są zmiany organizacyjne. Niniejsze opracowanie jest wynikiem kilkuletniej pracy nad problematyką skutecznego wdrażania zmian w przedsiębiorstwach. Stanowi podsumowanie zarówno teorii, jak i wniosków z przeprowadzonych badań nad wieloma organizacjami poddanymi procesom zmian, z których jedne odniosły sukces, inne porażkę. Opracowanie nie ma więc wyłącznie teoretycznego charakteru.
Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców zarówno studentów, jak i wykładowców, trenerów i szkoleniowców oraz - a może przede wszystkim - dla praktyków z zakresu zarządzania zmianami organizacyjnymi.

„...W książce zaprezentowano kompleksowe podejście do zarządzania zmianami w organizacjach. Są to zagadnienia szczególnie istotne dla zarządzania przedsiębiorstwami będącymi w sytuacji ciągłych zmian w ich otoczeniu. Książka z powodzeniem może być podręcznikiem akademickim przeznaczonym zarówno dla studentów studiów licencjackich, policencjackich, magisterskich, jak również słuchaczy MBA oraz praktyków zarządzania".

(prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Sitko)

Cechy produktu

TytułZmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka
WydawcaDifin
ISBN83-7251-311-2
Liczba stron246
Wymiary157x230mm.
PodtytułZmiany organizacyjne w przedsiebiorstwie. Teoria i praktyka Anna Zarebska

Recenzje Klientów

Co mówią Klienci? - Napisz swoją recenzję

Podobne produkty