Zmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka

Nasza cena:
40
Brak
Masz taką książkę używaną? Chcesz ją sprzedać?

Sprzedaj ją w uzywane.Godi.pl

Tymczasowy brak obrazka
Tytuł Zmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka
Wydawca Difin
ISBN 83-7251-311-2
Liczba stron 246
Wymiary 157x230mm.
Podtytuł Zmiany organizacyjne w przedsiebiorstwie. Teoria i praktyka Anna Zarebska
Brak w hurtowniach, brak w magazynie.
Nie wiemy kiedy ten produkt będzie dostępny.

Zmiany organizacyjne w przedsiębiorstwie. Teoria i praktyka - szczegółowe infromacje o produkcie:


Anna Zarębska - doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu, pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Lubelskiej, adiunkt w Katedrze Zarządzania. Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania zmianami organizacyjnymi, a także szeregu projektów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw. Prowadzi wykłady z zakresu zarządzania zmianami na studiach licencjackich, policencjackich, dziennych, podyplomowych i MBA w Politechnice Lubelskiej - University of Illinois (USA), Lubelskiej Szkole Biznesu - University of Central Lancashire (Preston, UK), Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Lublinie. Zainteresowania zawodowe koncentruje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacji i psychologii pracy. Trener w zakresie technik sprzedaży, obsługi klienta, doskonalenia umiejętności menedżerskich, efektywnej współpracy w zespole, negocjacji handlowych, zarządzania czasem i organizacji pracy. Na stale współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami o zasięgu ogólnopolskim.

Tematem książki są zmiany organizacyjne. Niniejsze opracowanie jest wynikiem kilkuletniej pracy nad problematyką skutecznego wdrażania zmian w przedsiębiorstwach. Stanowi podsumowanie zarówno teorii, jak i wniosków z przeprowadzonych badań nad wieloma organizacjami poddanymi procesom zmian, z których jedne odniosły sukces, inne porażkę. Opracowanie nie ma więc wyłącznie teoretycznego charakteru.
Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców zarówno studentów, jak i wykładowców, trenerów i szkoleniowców oraz - a może przede wszystkim - dla praktyków z zakresu zarządzania zmianami organizacyjnymi.

„...W książce zaprezentowano kompleksowe podejście do zarządzania zmianami w organizacjach. Są to zagadnienia szczególnie istotne dla zarządzania przedsiębiorstwami będącymi w sytuacji ciągłych zmian w ich otoczeniu. Książka z powodzeniem może być podręcznikiem akademickim przeznaczonym zarówno dla studentów studiów licencjackich, policencjackich, magisterskich, jak również słuchaczy MBA oraz praktyków zarządzania".

(prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Sitko)

Recenzje Klientów

Co mówią Klienci? - Napisz swoją recenzję

Zabawki dla dzieci, Książki - przeczytaj fragmenty, Bilety na koncerty, do góry

© Copyright Księgarnia Godi.pl (2005 - 2015).
Godi Księgarnia Internetowa, os. Wł. Łokietka 7a/1, 62-200 Gniezno, telefon: 796-467-753 (pon.-pt. 9:00-18:00).

Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Maretto


Sprawdź nasze pozostałe strony:
Spróbuj nowych i ciekawych przepisów Wesołe upominki i podręczniki Ziuziu - zabawki dla dzieci Podręcznikowa - podręczniki szkolne bezOkładki - ebooki Zamów sobie tanią domenę