Abraham Lincoln Łowca wampirów

Autor: Grahame-Smith Seth


Stron340
Wydawca G+J Gruner+Jahr Polska
OprawaMiękka

Opis produktu

Czy wiesz, że Abraham Lincoln nie tylko dał wolność niewolnikom i ocalił kraj przed rozłamem, ale był także łowcą wampirów? Poznaj fascynującą historię życia najwybitniejszego prezydenta Ameryki!Abe Lincoln stracił matkę, kiedy był małym chłopcem. Kilka lat później dowiedział się, że śmiertelna choroba matki była wynikiem napaści wampira. Wtedy przysiągł zabić wszystkich krwiopijców w kraju, oraz ich sprzymierzeńców, którzy żyją z pracy niewolników. Obdarzony legendarnym wzrostem i krzepą oraz zręcznie posługujący się toporem Abraham obiera drogę zemsty, która zaprowadzi go aż do prezydentury.Bardzo sugestywna. Grahame-Smith jest sprawnym pisarzem obdarzonym dobrym wyczuciem tonu i rytmu.

Time

Dobra zabawa gwarantowana!

Booklist

Znakomita biografia Lincolna, ale także najśmieszniejszy, najbardziej porywający i, o dziwo, najrzetelniej przygotowany zapis wojny secesyjnej, jaki trafia do waszych rąk.

Vanity FairSeth Grahame-Smith jest autorem książek, scenarzystą oraz producentem filmowym i telewizyjnym. Jego powieść Duma i uprzedzenie i zombi została bestsellerem, sprzedano jej ponad milion egzemplarzy i przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków. Biografia Abraham Lincoln. Łowca wampirów od razu po wydaniu trafiła na listę bestsellerów ?New York Timesa?. Na jej podstawie nakręcono film, którego producentem jest Tim Burton.

Szczegóły produktu

isbn9788377782606
Językipolski
Kod paskowy9788377782606
AutorGrahame-Smith Seth
Liczba stron340
wydawcaG+J Gruner+Jahr Polska
OprawaMiękka
Rok wydania2012
Wymiary13.0x19.5cm

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{