Akademia Umysłu Senior wersja Edukacyjna

Wydawnictwo: Formsoft


  • Wydawca: Formsoft
  • Oprawa: Pudełko kartonowe

Opis produktu

Multimedialny pakiet do prowadzenia nowoczesnych treningów pamięci i koncentracji w instytucjach oraz organizacjach działających na rzecz seniorów.
Seniorzy coraz chętniej wybierają aktywny styl życia. Pragną jak najdłużej zachować sprawny umysł stąd rosnące zainteresowanie i ogromna popularność kurów pamięci.
Dzięki temu, iż pakiet zawiera kompletne materiały, jak: multimedialne programy do treningu umysłu i opracowane przez specjalistów szczegółowe scenariusze zajęć, z łatwością można przeprowadzić pełny kurs pamięci.
W skład pakietu wchodzą następujące materiały:
100 skutecznych MULTIMEDIALNYCH ĆWICZEŃ rozwijających pamięć i koncentrację. Programy zapisane są na pendrive, co zapewnia szybką i prostą instalację.
SCENARIUSZE ZAJĘĆ to gotowe do użycia materiały, umożliwiające zorganizowanie 9-etapowego kursu pamięci. Zeszyt wzbogacono poradami i wskazówkami doświadczonego trenera.
PORADNIK z PLANAMI TRENINGOWYMI dostarcza wielu cennych informacji
na temat sposobu funkcjonowania mózgu, którymi prowadzący mogą wzbogacać zajęcia.
CERTYFIKATY potwierdzające uczestnictwo w kursie oraz zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie treningu umysłu.
LICENCJĘ DOŻYWOTNIĄ ? do wyboru na 5,15,25 stanowisk, z możliwością dokupienia kolejnych (w przypadku zwiększenia zasięgu kursów).

Podczas zajęć seniorzy uczestniczą w efektywnym treningu pamięci z wykorzystaniem multimedialnych programów i gier logicznych.
Pakiet może być wykorzystywany podczas zajęć grupowych, jak również w pracy indywidualnej przy komputerze w asyście trenera.
Treningi pamięci z użyciem pakietu mogą być prowadzone przez psychologów, terapeutów, bibliotekarzy, pracowników domów kultury czy domów opieki. Dzięki zawartości gotowych materiałów, zajęcia mogą prowadzić także osoby bez doświadczenia (np. opiekunowie osób starszych czy członkowie rodziny).

Szczegóły produktu

Nośnik główny DVD-ROM
wydawca Formsoft
Kod paskowy 5907799072315
Języki polski
Rok wydania 2017
Oprawa Pudełko kartonowe
Wymiary 18.0x28.0cm
Podytuł Pakiet do prowadzenia nowoczesnego treningu pamięci i koncentracji

Opinie o produkcie


{