Atlas ginekologii plastycznej

Autor: Barwijuk Andrzej

Wydawnictwo: PZWL


  • Wydawca: PZWL
  • Stron: 220
  • Oprawa: Twarda z obwolutą

Opis produktu

Zainteresowanie zabiegami z zakresu ginekologii plastycznej w Polsce, podobnie jak na całym świecie, systematycznie rośnie. Wraz z tym wzrostem pojawia się potrzeba ujednolicenia języka opisującego poszczególne procedury, jak również języka, jakim powinni się posługiwać pracownicy opieki zdrowotnej zaangażowani w ten skomplikowany proces diagnostyczno-terapeutyczny. Właściwe nazewnictwo oraz upowszechnienie słownictwa pośród zainteresowanych tematem pacjentek pozwoli na precyzyjne wyrażenie swoich oczekiwań dotyczących poprawy wyglądu oraz funkcji zewnętrznych i części wewnętrznych narządów płciowych.

Oddajemy do rąk Czytelników pierwszy w Polsce atlas wybranych zabiegów z ginekologii plastycznej. Większość z nich została opublikowana w recenzowanych pismach medycznych, część ? prezentowana na międzynarodowych kongresach w kraju i poza nim, a kilka to oparte o własne doświadczenie techniki autora atlasu.

W książce znajdą Państwo około 300 oryginalnych, wykonanych ołówkiem rycin. Zachęcamy do wyjątkowej, unikatowej lektury dzieła.

Tytuł z pewnością zainteresuje lekarz specjalistów ginekologów położników, ginekologów plastyków, chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej oraz studentów medycyny.

Szczegóły produktu

AutorBarwijuk Andrzej
Wymiary21.0x29.5cm
wydawcaPZWL
isbn9788320054521
Wydanie1
Liczba stron220
OprawaTwarda z obwolutą
Kod paskowy9788320054521
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{