Bajeczki Babeczki O blaszanym smoku i czekoladowej wróżce

Autor: Rosolska Ewa

Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne


Wydawca Wydawnictwo Edukacyjne
Stron40
OprawaMiękka

Opis produktu

Bajeczki Babeczki ? Sprawdzian Gotowości Szkolnej ? to gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie.
Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części powstanie całkiem spory smok!

Trzecia część pt. "O blaszanym smoku i Czekoladowej Wróżce" to opowiastka o sympatycznej pani, która pewnego dnia gości niesamowitego przybysza w swoim ogródku. To osobliwe spotkanie pozwala jej posiąść nową sztukę - trudną sztukę dzielenia się z innymi tym, co naprawdę lubimy. To także opowiadanie o wartości przyjaźni i tolerancji.

Szczegóły produktu

AutorRosolska Ewa
Wymiary20.5x27.5cm
wydawcaWydawnictwo Edukacyjne
isbn9788365669032
Liczba stron40
Seria cykluBAJECZKI BABECZKI
OprawaMiękka
PodytułSprawdzian gotowości szkolnej Część 3
Kod paskowy9788365669032
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{