Bóg, który jest tam

Autor: Carson Donald Arthur

Wydawnictwo: Poligraf


  • Wydawca: Poligraf
  • Stron: 354
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

D.A. CARSON (PhD, Uniwersytet w Cambridge) jest badaczem Nowego Testamentu w Trinity Evangelical Divinity School. Jest autorem lub redaktorem ponad czterdziestu książek oraz jednym z przywódców organizacji nazywającej się Gospel Coalition.

?Książka Dona Carsona Bóg, który jest tam jest unikalną i ważną publikacją z wielu powodów. Publikacja ta nie jest ani tradycyjną książką teologiczną, ani przeglądem Biblii. Rozwija on cały zarys biblijnej opowieści poprzez soczewki charakteru i działań Boga. Jako narzędzie posługi duszpasterskiej może być używana do ewangelizacji, przedstawia bowiem tak dokładnie doktrynę Boga, podobnie do tego, jak apostoł Paweł czyni to na Wzgórzu Marsowym w rozdziale 17 księgi Dziejów Apostolskich. Ale również czyni to, co czyniły katechizmy kościołów Reformacji: dostarcza chrześcijanom podstawową wiedzę o wierzeniach i postępowaniu biblijnym. Za wszelką cenę zdobądźcie tę książkę!?
? Tim Keller, pastor, Redeemer Prezbiteriański Kościół, Nowy Jork

?Jest to bardzo potrzebna książka. D.A. Carson jest jednym z nielicznych biblijnych uczonych, którzy są uzdolnieni do pisania prosto i w przyciągający sposób. Żyjemy w czasach, kiedy ludzie przyjmują lub odrzucają Biblię nawet bez znajomości tego, co ona zawiera. Carson dokonuje mistrzowskiego zadania wyjaśnienia Pisma Świętego, tak że osoba, która nigdy nie otworzyła Biblii, jest zdolna ją zrozumieć. Jednocześnie ci, którzy wzrastali na nauce Biblii, znajdą wartościowe i oczywiste prawdy, które poprowadzą ich do głębszego wielbienia i poczucia wielkości Boga, któremu służymy?.
? Francis Chan, autor książki Crazy Love

Szczegóły produktu

AutorCarson Donald Arthur
Wymiary14.5x20.5cm
Język oryginalnyangielski
wydawcaPoligraf
miejscowoscBrzezia Łąka
isbn9788378561347
TłumaczeBrauer Andrzej (Andy) Maria W.
Liczba stron354
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyThe God Who Is There: Finding Your Place in God's Story
PodytułZnajdowanie Twojego miejsca w opowieści Boga
Kod paskowy9788378561347
Rok wydania2014
Językipolski

Opinie o produkcie


{