Call of Duty 1 PC

Wydawnictwo: CDP.pl


  • Wydawca: CDP.pl
  • Oprawa: Pudełko DVD

Opis produktu

Call of Duty dostarcza nam dobrze wyważonej dawki realistycznej walki i intensywnej akcji znanej z filmów wojennych. Dzięki tej grze poznasz pole walki z zupełnie innej perspektywy - perspektywy bezimiennych bohaterów, szeregowych żołnierzy sojuszniczych państw, próbujących razem przywrócić właściwy bieg współczesnej historii.

Grasz jako członek dobrze wyszkolonej drużyny, drużyny osłaniającej się nawzajem ogniem i pomagającej rannym przedostać się rannym w bezpieczne miejsce. Poza wyszkolonym poruszaniem się w grupie i taktyką, każdy żołnierz posiada własną osobowość i umiejętności, które wychodzą podczas walki.

Ani pojedynczy żołnierz, ani pojedyncze państwo nie wygra w pojedynkę tej wojny. W Call of Duty po raz pierwszy poznasz wojnę z wielu stron, oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Cała gra obejmuje 24 misje podzielonych na 4 powiązane ze sobą historyczne kampanie. Zadania w poszczególnych misjach są różne: od sabotażu i otwartej walki po akcje na tyłach wroga, misje ratunkowe czy nawet walki jednostek pancernych.

Cechy gry:
3 nowe tryby rozgrywki MP (Tank Battle, Domination, CTF),
10 zupełnie nowych map dla rozgrywki wieloosobowej
12 poziomów gry w trybie single-player
Nowe pojazdy (czołg T34/85, bombowce B-17, jeepy),
Nowe bronie (między innymi bazooka, miotacz ognia),

Szczegóły produktu

wydawca CDP.pl
Oprawa Pudełko DVD
Nośnik główny DVD-ROM
Kod paskowy 5907610752891
Rok wydania 2016
Języki polski, angielski
Wymiary 13.0x19.0cm
Język oryginalny angielski

Opinie o produkcie


{