Ciemniejsza strona Greya

Autor: James EL

Wydawnictwo: Sonia Draga


Wydawca Sonia Draga
Oprawa Pudełko DVD

Opis produktu

Wydanie filmowe drugiego tomu najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady! Zawiera zdjęcia z planu filmowego opatrzone komentarzem autorki oraz fragment Ciemniejszej strona Greya z perspektywy Christiana!
Młodziutką studentkę Anastasię Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą.
Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anastasii zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i broni własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają?

Czyta: Joanna Koroniewska

Szczegóły produktu

Autor James EL
Sztuk nośnika 1
Wymiary 13.7x19.1
Język oryginalny angielski
wydawca Sonia Draga
miejscowosc Katowice
isbn 9788381100052
Wydanie 1
Tłumacze Wiśniewska Monika
Nośnik główny CD-MP3
Oprawa Pudełko DVD
Tytuł oryginalny Fifty Shades Darker
czas_trwania 19:47:00
Kod paskowy 9788381100052
Rok wydania 2017
Języki polski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{