Córeczka tatusia

Autor: Glass Cathy

Wydawnictwo: Muza


  • Wydawca: Muza
  • Stron: 352
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Mała zagubiona dziewczynka. Załamany ojciec. Wstrząsające odkrycie.
Siedmioletnią Beth wychowywał samotnie jej ojciec Derek. Matka odeszła, gdy dziewczynka miała dwa lata. Beth była dzieckiem miłym i na pozór otoczonym dobrą opieką. Cathy Glass szybko zaczęła mieć obawy, że jej relacja z ojcem nie jest taka, jak być powinna.
Oboje bardzo się kochali, a Derek rozpieszczał córkę i traktował ją jak księżniczkę. Jednak coś, czego Cathy nie potrafiła określić, budziło w niej niepokój. Jej mąż pracował wówczas w innym mieście i do domu przyjeżdżał tylko na weekendy. Wkrótce doszło do dramatycznych wydarzeń, które zniszczyły spokój dzieci Cathy i Beth, ich życie na zawsze się zmieniło.
Pisząc tę książkę ? historię o Beth ? cofnęłam się do okresu, gdy Adrian miał sześć lat, a Paula dwa. Gdy teraz o tym myślę, ciarki mnie przechodzą na wspomnienie różnych niebezpiecznych sytuacji, na które ja i moja rodzina byliśmy narażeni. Jestem jednak pewna, że dziś postąpiłabym tak samo, gdyż pewne zachowania są niedopuszczalne i ze względu na dobro dziecka trzeba położyć im kres.
Cathy Glass

Szczegóły produktu

AutorGlass Cathy
Wymiary13.7x20.5
Język oryginalnyangielski
wydawcaMuza
miejscowoscWarszawa
isbn9788328703667
Wydanie1
TłumaczeRajca Anna
Liczba stron352
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyDaddy's Little Princess
Kod paskowy9788328703667
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{