Córka króla moczarów

Autor: Dionne Karen

Wydawca: Media Rodzina


Wydawca Media Rodzina
OprawaPlastikowa
Stron1

Opis produktu

Znakomity thriller psychologiczny, połączenie ?Dziewczyny z tatuażem? i ?Pokoju?, czyta Anna Dereszowska.
Jego bohaterką jest Helena Pelletier, która dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach na Górnym Półwyspie w amerykańskim stanie Michigan. Jej idolem i niedoścignionym wzorem jest ojciec, który nauczył ją polować, tropić i żyć na łonie natury. W końcu jednak dziewczyna zaczyna rozumieć, że z matką są w rzeczywistości na bagnach więzione, a ojciec kontroluje całe ich życie. Helena decyduje się na ucieczkę, dzięki czemu ojciec trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze.
Helena układa sobie życie pod nowym nazwiskiem; nikt nie zna jej przeszłości. Kiedy po piętnastu latach ojciec ucieka z pilnie strzeżonego więzienia i ukrywa się na moczarach, kobieta wie, że tylko ona może go wytropić. I dopaść, zanim on dopadnie ją.
---
W latach 70. ubiegłego wieku autorka powieści Karen Dionne z mężem i córeczką postanowili zamieszkać na terenach Górnego Półwyspu, wybierając ciszę, spokój i odosobnienie. Żyli na łonie natury, budując drewniany dom, czerpiąc wodę ze strumienia i korzystając z dobrodziejstw lasu. Z główną bohaterką Córki Króla Moczarów autorka dzieli umiłowanie przyrody i umiejętność tropienia zwierząt. Tereny Półwyspu rodzina Dionne opuściła trzy dekady później, przenosząc się do Detroit, ale lata spędzone w domku na bagnach zostawiły w duszy pisarki niezatarty ślad?

Szczegóły produktu

Nośnik głównyCD-MP3
wydawcaMedia Rodzina
AutorDionne Karen
Kod paskowy9788380083974
Seria cykluGorzka Czekolada
Językipolski
TłumaczeHesko Kołodzińska Małgorzata, Budkiewicz Piotr
Wydanie1
Rok wydania2017
miejscowoscPoznań
isbn9788380083974
OprawaPlastikowa
Wymiary14.0x12.8
Liczba stron1

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{