Czas darowany nam

Autor: Rybałtowska Barbara


  • Wydawca: Heraclon
  • Oprawa: Plastikowa
  • Stron: 1

Opis produktu

Napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX wieku. Wbrew pułapkom losu tworzą kochającą rodzin, patrzą na świat z radością życia. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat.
cz. V Czas darowany nam ? ?Życie, jakie by nie było, zawsze jest silniejsze od śmierci? ? te słowa Zofii stają się myślą przewodnią dalszych losów Kasi. Czeka ją praca, podróże, wzloty, upadki, wypadki, a także nowe spotkania i uśmiechy losu. Pełen trudnych momentów dla Polski rok 1968 w sferze osobistej daje się bohaterkom we znaki. W lata 70. Kasia wchodzi z nadzieją, ale Jak to się skończy dowiemy się z tomu następnego, pod takim właśnie tytułem.
c.d.n.

Jest to wspaniale napisany utwór. Wprost gotowy scenariusz ?lmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło. Rewelacja!!! Aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania.
Jerzy Antczak
Ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki. Przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania, jak wiele na lepsze się zmieniło.
Ernest Bryll

Czyta Barbara Rybałtowska

Szczegóły produktu

isbn9788379274239
Język oryginalnypolski
czas_trwania13:02:00
AutorRybałtowska Barbara
Rok wydania2015
Wymiary13.0x19.0cm
miejscowoscPiaseczno
wydawcaHeraclon
OprawaPlastikowa
Językipolski
Nośnik głównyCD-MP3
Wydanie1
Liczba stron1
Kod paskowy9788379274239
Seria cykluSaga

Opinie o produkcie


{