Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Lencioni Patrick

Wydawca: MT Biznes


Wydawca MT Biznes
Stron1
OprawaKartonowa

Opis produktu

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie, której każdy element jest równie porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie.
Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji ? często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu.
Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O?Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.
***
Opowiadając tę historię, Lencioni zręcznie pomaga czytelnikowi zrozumieć rozbrajającą prostotę i potęgę tworzenia zdrowej organizacji i ujawnia cztery kluczowe dyscypliny, których należy przestrzegać, by to osiągnąć.
Po raz kolejny Lencioni przynosi nam naprawdę porywającą opowieść z potężnym i zapadającym w pamięć przesłaniem dla wszystkich, którzy starają się być nadzwyczajnymi przywódcami. Następna wspaniała lektura od Lencioniego! Równie przyjemna w czytaniu, co odkrywcza.
John J. Donahoe, dyrektor zarządzający na cały świat w Bain & Company, Inc.

Szczegóły produktu

AutorLencioni Patrick
Wymiary12.5x13.9
wydawcaMT Biznes
isbn9788380872530
Wydanie1
Liczba stron1
OprawaKartonowa
Tytuł oryginalnyThe Four Obsessions of an Extraordinary Executive. A Leadership Fable
PodytułOpowieść o przywództwie
Nośnik głównyCD-MP3
Kod paskowy9788380872530
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{