Dalej są tylko lwy

Autor: Hajdukowie Kasia, Ela, Piotr

Wydawnictwo: Bernardinum


Wydawca Bernardinum
Stron252
OprawaTwarda

Opis produktu

?Dalej są tylko lwy? to opowieść o wyprawie po bezdrożach Afryki oglądanej oczami dziecka i rodziców. Dwoje podróżników na kolejną wyprawę zabiera trzynastoletnią córkę Kasię. Wyruszają na spotkanie niezwykłych ludzi, zwierząt i miejsc. Samochodami terenowymi przemierzają bezdroża Namibii, Botswany, Zimbabwe i Zambii. Błądzą w piaskach pustyni Namib, pływają po bagnach Okawango, odwiedzają tajemnicze ruiny Wielkiego Zimbabwe. Przy Wodospadach Wiktorii wspominają wizytę w afrykańskiej misji, na solnisku podziwiają ogromne baobaby, tańczą z Buszmenami...

Afryka oglądana oczami dziecka porusza i zaskakuje. Obserwacje Kasi przeplatają barwne eseje i reportaże jej rodziców, relacje z różnych wojaży, ciekawostki. Opisane historie przenikają się, tworząc jednolitą fabułę.To książka dla każdego, dla dzieci i dorosłych.Elżbieta i Piotr Hajdukowie publikują artykuły ze swoich licznych podróży na łamach miesięcznika ?Poznaj Świat?.

ONA ? humanistka, historyk i fotograf, pracuje w jednej z dużych wrocławskich instytucji naukowych.

ON ? inżynier, prowadzi własną firmę, projektuje i nadzoruje budowy fabryk, centrów handlowych, osiedli, szkół. Jego pasją są podłogi przemysłowe. Autor książki i wielu publikacji na ten temat.

KASIA ? uczennica gimnazjum, odziedziczyła po rodzicach pragnienie poznawania. Kiedy tylko nie ma nauki, towarzyszy rodzicom w wędrówkach po krętych ścieżkach świata.

Szczegóły produktu

AutorHajdukowie Kasia, Ela, Piotr
Wymiary20.5x22.7
wydawcaBernardinum
isbn9788378238676
Liczba stron252
OprawaTwarda
PodytułAfrykańskie przygody Kasi
Kod paskowy9788378238676
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{