Dziesięć godzin

Autor: Nurowska Maria

Wydawnictwo: Prószyński Media


  • Wydawca: Prószyński Media
  • Stron: 264
  • Oprawa: Twarda

Opis produktu

Dziesięć godzin, które mogą zmienić losy legendy Solidarności, jednej kobiety i jednego kraju.
Małgorzata jest sędzią. Musi zadecydować, czy uwzględnić wniosek prokuratury o aresztowanie Józefa Piniora. Jest z tym sama, na wiele godzin zamknięta w czterech ścianach sali sądowej, ale to niejedyna decyzja, którą będzie musiała podjąć. Jej skomplikowane życie rodzinne ? śmiertelnie chory mąż, dorastająca córka ? zostanie poddane nowej próbie. Nieoczekiwana miłość do mężczyzny stawia ją w sytuacji bez wyjścia.
Losy kraju oraz zmagania Małgorzaty obserwuje Szatan. Wraz ze swoją świtą pojawia się w Warszawie. Siła, która ?wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro?.
Od dłuższego czasu zadaję sobie pytanie: dokąd zmierzasz, Polsko? Ta książka zrodziła się z mojej niezgody na to, co się dzieje wokół mnie, i przekonania, że nie można milczeć.
Maria Nurowska
Maria Nurowska jest jedną z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści książek, m.in. ?Hiszpańskie oczy?, ?Listy miłości?, ?Miłośnicę?, fabularyzowaną biografię Krystyny Skarbek, opowieść o Ryszardzie Kuklińskim ? ?Mój przyjaciel zdrajca?, ?Księżyc nad Zakopanem?, a w ostatnich latach ?Drzwi do piekła?, ?Dom na krawędzi?, ?Wariatkę z Komańczy? i ?Bohaterowie są zmęczeni?. Jej książki zostały wydane w 23 krajach; w Niemczech, we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Szczegóły produktu

AutorNurowska Maria
Wymiary13.2x20.2
wydawcaPrószyński Media
miejscowoscWarszawa
isbn9788380971233
Wydanie1
Liczba stron264
OprawaTwarda
Kod paskowy9788380971233
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{