Emerycka Szajka idzie na całość!

Autor: Ingelman-Sundberg Catharina

Wydawnictwo: Sonia Draga


  • Wydawca: Sonia Draga
  • Oprawa: Pudełko CD

Opis produktu

Catharina Ingelman-Sundberg szturmem zdobyła świat swoimi książkami o Emeryckiej Szajce: Seniorzy w natarciu i Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem. To już trzecia książka o uwielbianych przez czytelników emerytach, którzy uciekli z domu opieki.
Nic nie jest w stanie powstrzymać Emeryckiej Szajki. Zdeterminowani, chcąc poprawić jakość życia starszych i ubogich osób, ruszają do akcji. Przy pomocy śmieciarki i kilku świnek skarbonek dokonują spektakularnego napadu na bank. Niedługo potem otwierają restaurację z szybkimi randkami i potańcówkami dla seniorów. Jednak Märtha i jej przyjaciele mierzą o wiele wyżej. Chcą pomagać wszystkim tym, którzy ledwo wiążą koniec z końcem - i polować na prawdziwych przestępców wśród oszustów podatkowych i inwestorów wysokiego ryzyka. W pogoni za fortuną wiodą ryzykowne życie pośród szczwanych miliarderów i mafii we francuskim Saint-Tropez?
?Ciepła, pełna humoru, zwariowana komedia kryminalna? Independent, Wielka Brytania
?Wesoła i wyrazista komedia kryminalna, pełna ludzkiego ciepła?.fragment uzasadnienia jury po przyznaniu Seniorom w natarciu PREMIO ROMA

Szczegóły produktu

AutorIngelman-Sundberg Catharina
Sztuk nośnika1
Wymiary13.5x18.5cm
wydawcaSonia Draga
miejscowoscKatowice
isbn9788381100021
Wydanie1
TłumaczeWłóczyk Patrycja
czas_trwania14:30:00
OprawaPudełko CD
Tytuł oryginalnyR?n och inga visor
Nośnik głównyCD-MP3
Kod paskowy9788381100021
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{