Farming Simulator 17 dodatek platynowy 1PC

Wydawnictwo: CDP.pl


  • Wydawca: CDP.pl
  • Oprawa: Pudełko DVD

Opis produktu

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością!

W Platinum Edition odkryj nowy południowoamerykański świat i jego krajobrazy, nową roślinność, sieć kolejową, lokalne rasy bydła i pola trzciny cukrowej. Całkowita zmiana scenerii i więcej możliwości rozgrywki! Kieruj ponad 275 autentycznymi pojazdami i maszynami od ponad 80 producentów, w tym marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson lub Valtra) oraz marki wyłącznie dostępne w Platinum Edition, takie jak Stara, TT, Gessner Industries i kultowy kombajn Bizon. Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa. Hoduj zwierzęta, w tym krowy, owce, kury i świnie, zarządzaj lasami i sprzedawaj plony, aby rozwijać swoje gospodarstwo! Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub ładuj i prowadź pociągi, aby szybko dotrzeć do odbiorców.

Rozwijaj gospodarstwo online z innymi graczami i pobieraj mody stworzone przez społeczność, aby doświadczać Farming Simulator na wiele nowych sposobów!

Windows 7 Sp1/8/10
Dwurdzeniowy AMD/Intel 2.0 GHz
2GB
1 GB VRAM
10 GB wolnego miejsca

Szczegóły produktu

Nośnik główny DVD-ROM
wydawca CDP.pl
Sztuk nośnika 1
Kod paskowy 5907610754444
Języki polski
Rok wydania 2017
Oprawa Pudełko DVD
Wymiary 13.5x18.7

Opinie o produkcie


{