Finanse

Autor: Mielczarczyk Zofia


Stron264
Wydawca WSiP
OprawaMiękka

Opis produktu

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów techników o kierunkach ekonomicznych oraz słuchaczy policealnego studium zawodowego o specjalności finanse i rachunkowość. Polecamy go także studentom studiów licencjackich.
To rzetelny przegląd zagadnień związanych z gospodarką finansową zarówno w skali makro, jak i mikro. Publikacja zawiera aktualne treści z dziedziny finansów, została przygotowana według obowiązującego programu nauczania przedmiotu finanse w średnich szkołach ekonomicznych.

Tematyka obejmuje m.in. funkcje finansów, rodzaje i funkcje pieniądza, zasady gospodarki finansowej państwa, finanse publiczne, budżet państwa, system podatkowy w Polsce, system ubezpieczeń, rynek kapitałowy oraz stosunki finansowe z zagranicą.
Trudne zagadnienia finansowe przedstawiono w przystępny sposób. Liczne pytania, ćwiczenia i zadania pozwalają na pełne przyswojenie i zrozumienie przedstawionych treści.
Dzięki tej publikacji Czytelnik będzie rozumiał zagadnienia gospodarcze, z którymi spotka się w życiu prywatnym i zawodowym, i będzie potrafił podejmować właściwe decyzje finansowe.

Szczegóły produktu

isbn9788302079931
Językipolski
Wydanie9
AutorMielczarczyk Zofia
Liczba stron264
miejscowoscWarszawa
wydawcaWSiP
OprawaMiękka
Rok wydania2009
Waga0.44 kg.
Wymiary16.5x23.5cm
Kod paskowy9788302079931

Opinie o produkcie (Dodano: 1)

Średnia ocena:
z 1 ocen
Kupujący
Data 2011-07-18
Ocena

Komentarz od: Elzbieta Pruszyńska

książka niezbędna do nauczania w technikum ekonomicznym. w pelni zaspakaja potrzeby nauczyciela, dobrze wykonana,
Czy opinia jest przydatna?
TakNie

{