Hardware Hacker

Autor: Huang Andrew

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN


Wydawca Wydawnictwo Naukowe PWN
Stron396
OprawaMiękka

Opis produktu

"Sprzęt, mówi Bunnie Huang, jest światem bez tajemnic: jeśli zejdziesz wystarczająco głęboko, nawet najważniejszy klucz jest wyrażony w krzemie lub bezpiecznikach. Jego świat jest światem bez tajemnic - tylko z nieodkrytymi przestrzeniami. To jest spojrzenie w umysł niemający sobie równych. "
-Edward Snowden
Andrew ?bunnie? Huang kształtuje dziedzinę hackingu i sprzętu od ponad dekady. W tej książce, w zbiorze osobistych esejów, których celem jest wyzwolenie w nas ducha badaczy, dzieli się swoimi doświadczeniami z zakresu wytwarzania elektroniki i tworzenia otwartego sprzętu.
Jego podróż zaczyna się wizytą na niezwykłych rynkach elektroniki w Shenzhen, w Chinach, gdzie ze stoisk wylewają się kondensatory, kości pamięci, woltometry i ?możliwości.
Podsumowuje swoje doświadczenia podróżując przez świat chińskich fabryk aby wcielić w życie swoje projekty chumby, Novena i Chibitronics, ujmując w tym wszystko od listy materiałów po wybór najlepszej fabryki.
Bunnie propaguje też swoje poglądy na temat prac inżynierskich, prawa i społeczeństwa, i jak jego przekonania wpłynęły na to, że poświęcił się otwartemu sprzętowi.
Książka Hardware Hacker oferuje rzadki wgląd w umysł jednego z najbardziej szanowanych hackerów, sprawiając, że jest to obowiązkowa pozycja dla początkujących inżynierów.

Szczegóły produktu

AutorHuang Andrew
Wymiary16.5x23.5
Język oryginalnyangielski
wydawcaWydawnictwo Naukowe PWN
miejscowoscWarszawa
isbn9788301196455
Wydanie1
TłumaczeSikorski Witold, Baranowski Maciej
Liczba stron396
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyThe Hardware Hacker
PodytułPrzygody z konstruowaniem i rozpracowywaniem sprzętu
Kod paskowy9788301196455
Rok wydania2018
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{