Hologram dla króla

Autor: Eggers Dave

Wydawnictwo: Sonia Draga


  • Wydawca: Sonia Draga
  • Oprawa: Plastikowa

Opis produktu

Alan Clay, pracownik amerykańskiej firmy informatycznej Reliant Systems, chce poukładać swoje życie. Usiłuje zapanować nad podziałami w rodzinie, ale przede wszystkim pragnie ustabilizować swoją sytuację materialną, aby zapewnić córce możliwość kontynuowania nauki w college?u.

W związku z tym Alan udaje się do Arabii Saudyjskiej. Zamierza sprzedać królowi Abdullahowi, władcy azjatyckiego państwa, system transmisji telekonferencji z wykorzystaniem holografii, który posiada Reliant Systems. Jeśli się to uda, król przyzna firmie kontrakt na budowę sieci informatycznej dla jednej z metropolii, a prowizja Alana rozwiąże wszystkie trapiące go problemy.

Gdy mężczyzna wraz z współpracownikami przybywa na miejsca, monarcha ma dopiero przyjechać. W miarę jak dni oczekiwania przeradzają się w tygodnie, sytuacja staje się coraz bardziej komiczna. Alana wciąga świat miraży, w którym nadzieje i marzenia mienią się i znikają w upalnym pustynnym słońcu?

?Najlepsza książka Eggersa. Polityczna, ale nie moralizatorska, mniej konceptualna, bardziej psychologiczna i skupiona na ludzkich sprawach bardziej niż jakakolwiek inna powieść tego autora?. London Review of Books

Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Szczegóły produktu

Sztuk nośnika1
AutorEggers Dave
Wymiary13.5x19.0cm
wydawcaSonia Draga
isbn9788379998258
Nośnik głównyCD-MP3
OprawaPlastikowa
czas_trwania9:30:00
Kod paskowy9788379998258
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{