Huczmiranki Eukaliptus i werbena Tom 1

Autor: Mańczyk Agata

Wydawnictwo: Heraclon


Wydawca Heraclon
Oprawa Pudełko DVD

Opis produktu

Słabość nadeszła szybko. Porwała mnie gwałtownie, a ja nie stawiałam oporu. Ta ucieczka w nicość była moim wybawieniem. Jedyną sensowną drogą, którą mogłam podążyć. Dotrzymałam danego słowa. Ród Huczmiran pozostał bezpieczny, choć nieszczęśliwy. Takie jest nasze przeznaczenie.

Rok 2013. Nina Huczmiran przyjeżdża do Warszawy. Tułanie się po Europie nie przyniosło zapomnienia ani nie ukoiło bólu, czas więc zmierzyć się z demonami przeszłości i spróbować wrócić na łono rodziny.

Rok 1963. Daria Huczmiran czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Właśnie przyjęła oświadczyny tego jedynego, ma głowę pełną planów i marzeń. Jednak babka i matka inaczej zaplanowały jej przyszłość.

Rok 1890. Linda Huczmiran jest w ciąży. Porzucona przez ukochanego, nieznajdująca oparcia w najbliższych zrobi wszystko, żeby uratować swe nienarodzone dziecko. Nawet jeśli będzie musiała prosić o pomoc największego wroga.

Huczmiranki to porywająca saga rozgrywająca się w Warszawie na przestrzeni ponad stu lat. Książka pełna magii i tajemnic.
Huczmiranki zawsze musiały radzić sobie same? Dla tych silnych i dumnych kobiet najważniejsze powinny być więzy krwi, ale co jeśli w rodzinie pojawi się czarna owca, która zapragnie żyć po swojemu?

Czyta Joanna Gajór

Szczegóły produktu

Autor Mańczyk Agata
Wymiary 13.5x18.6
wydawca Heraclon
miejscowosc Piaseczno
isbn 9788379277384
Wydanie 1
czas_trwania 19:13:00
Oprawa Pudełko DVD
Nośnik główny CD-MP3
Kod paskowy 9788379277384
Rok wydania 2015
Języki polski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{