ISA Tom 1 Kamień Nerthus

Autor: Przychodni Andrzej

Wydawnictwo: Profil-Archeo


Wydawca Profil-Archeo
Stron206
OprawaMiękka

Opis produktu

Isa (czyt. ?aisa?, starogermańskie ?żelazo?) przeniesie Was na tereny dzisiejszej Polski i środkowej Europy w II wieku naszej ery, do świata określanego przez Rzymian mianem Barbaricum i budzącego w nich jednocześnie ciekawość i trwogę.
Hariowie, Nahanarwalowie czy Manimowie, zaludniający Germanię Tacyta, a teraz także karty sagi Andrzeja Przychodniego, archeologa i badacza relacji rzymsko-barbarzyńskich, nie ustępują egzotyką mieszkańcom światów, którymi karmią naszą wyobraźnię autorzy fantastyki. Śledząc losy Hardjena, Andiz, Sangwaza czy Julianusa też wsiąkamy w nowe uniwersum, dajemy się porwać przygodzie i rządzącym bohaterami namiętnościom?

W świecie Isa to jednak tylko pierwsza, literacka warstwa. Dreszcz emocji budzi świadomość, że opisane zdarzenia, tajne peregrynacje i niebezpieczne spotkania faktycznie mogły mieć miejsce na tych ziemiach przed niemal dwoma tysiącami lat. Czy tak kontrolowane puszczenie wodzy fantazji okazało się udanym eksperymentem? Nie gwarantujemy, że poznacie tu całą prawdę o życiu w czasach rzymskich na północ od Karpat ? może tylko jej ciekawszą część. Jedyne, co wiemy na pewno, to że gorączkowo będziecie szukać kolejnego tomu!

Szczegóły produktu

AutorPrzychodni Andrzej
Wymiary14.5x20.0cm
wydawcaProfil-Archeo
isbn9788394094959
Liczba stron206
OprawaMiękka
Kod paskowy9788394094959
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{