Islam jedenasta plaga

Autor: Storhaug Hege

Wydawnictwo: Stapis


  • Wydawca: Stapis
  • Stron: 336
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Polskie wydanie kontrowersyjnej książki o islamie, która bije rekordy popularności w Norwegii i na Islandii.

Tytuł obowiązkowy dla osób interesujących się tą religią, zwłaszcza problematyką imigracyjną, perspektywami (lub ich brakiem) dialogu międzykulturowego, a także trudną sytuacją kobiet i dzieci z rodzin muzułmańskich.

Rok 2015 to czas kryzysu imigracyjnego. Jesteśmy świadkami dramatycznej wędrówki ludów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji do krajów europejskich. Wbrew politycznej poprawności, ideom dialogu i otwartości, trzeba wreszcie stanąć przed trudnym do zaakceptowania faktem, że europejska wolność jest zagrożona. Trudnym zwłaszcza dla ludzi, którym bliska jest idea liberalizmu i tolerancji.

Coraz bardziej odczuwalny jest brak poszanowania naszych wypracowanych przez lata wartości przez obcą Zachodowi kulturę islamu. Olbrzymia cześć jego wyznawców znajduje się na stopie wojennej z kobietami, Żydami, homoseksualistami, a nawet z liberalnymi muzułmanami oraz każdym, kto nie chce się poddać doktrynom ?religii totalnej?. Mieszkańcy kontynentu nie bez powodu martwią się o swoją przyszłość?

Szczegóły produktu

AutorStorhaug Hege
Wymiary16.5x23.5cm
wydawcaStapis
miejscowoscKatowice
isbn9788379670444
TłumaczeNikolewicz Anna
Liczba stron336
OprawaMiękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalnyIslam. Den 11. Landenplage
Kod paskowy9788379670444
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{