Jak fotografować cyfrowo

Autor: Czapliński Czesław

Wydawnictwo: Świat Książki


  • Wydawca: Świat Książki
  • Stron: 256
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana

Opis produktu

O czym jest ta książka?

Najkrócej, o robieniu lepszych zdjęć i pasji fotografowania. Stwierdzenie, że człowiek uczy się przez całe życie, jest banałem. Ale mimo że od 40 lat zajmuję się profesjonalną fotografią, ciągle się czegoś uczę. Zmieniła się technologia z analogowej na cyfrową, ciągle pojawiają się nowości, które trzeba śledzić.
Gdy zobaczę fantastyczne zdjęcie, pytam: JAK zostało zrobione?
Na pytaniu JAK? zbudowałem całą książkę. Każdego dnia jestem zasypywany pytaniami
? JAKI wybrać aparat? JAK zrobić ostre zdjęcie? JAK komponować krajobraz?? Postanowiłem na niektóre, najważniejsze z nich odpowiedzieć, wykorzystując całe swoje doświadczenie.
W moje książce nie ma pytań bez konkretnych odpowiedzi wynikających z praktyki.

Czesław Czapliński ? światowej sławy artysta fotograf, dziennikarz i autor filmów dokumentalnych, urodzony w 1953 roku w Łodzi. Od roku 1979 mieszka w Nowym Jorku i Warszawie. Autor 40 albumów i książek, wielu filmów dokumentalnych, miał 200 wystaw fotograficznych, m.in. w Narodowej Galerii Sztuki ?Zachęta? w Warszawie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, a także w Nowym Jorku, Chicago, Nicei, Moskwie, Londynie, Monachium i Brukseli. Fotografował najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu.

Szczegóły produktu

AutorCzapliński Czesław
Wymiary17.0x25.0cm
Język oryginalnypolski
wydawcaŚwiat Książki
isbn9788380316621
Liczba stron256
OprawaKartonowa Foliowana
Kod paskowy9788380316621
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{