Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży

Autor: Hopkins Tom

Wydawnictwo: Helion


  • Wydawca: Helion
  • Stron: 464
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

?Tom Hopkins przede wszystkim motywuje... I robi to skutecznie... To jedna z najbardziej użytecznych książek poświęconych sprzedaży.?

? ?Small Business News?

Wbrew pozorom nie tylko handlowiec powinien być biegły w sztuce sprzedaży. Tak naprawdę każdy, kto chce przekonać innych do swoich idei, pomysłów czy opinii, musi nauczyć się sprzedawać. Podobnie zresztą jak każdy, kto chce kogoś zmotywować, poinstruować czy uspokoić i przekonać do słuszności dowolnych posunięć. Krótko mówiąc, mistrz sprzedaży jest skazany na sukces w wielu dziedzinach życia.

Trzymasz w ręku kompleksowy przewodnik dla każdego, kto chce nauczyć się skutecznych technik sprzedaży. Znajdziesz tu mnóstwo użytecznych wskazówek dotyczących poszukiwania i pozyskiwania klientów oraz instrukcje, w jaki sposób prowadzić proces sprzedaży od pozyskania zainteresowania aż do szczęśliwego zamknięcia transakcji. Dowiesz się, jak planować czas i zarządzać relacjami z klientami, a także w jaki sposób prowadzić prezentacje i skutecznie trafiać do odbiorców. Nauczysz się radzić sobie z obiekcjami i przyswoisz techniki prowadzenia owocnych rozmów ? zarówno bezpośrednich, jak i telefonicznych.

Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:

sposoby osiągania sukcesu sprzedażowego,
sztuka prowadzenia rozmów i zadawania właściwych pytań,
wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów,
prowadzenie prezentacji i pokonywanie zastrzeżeń klientów,
techniki finalizacji sprzedaży i sposób ich dobierania.


Już wkrótce staniesz się mistrzem sprzedaży!

Szczegóły produktu

AutorHopkins Tom
Wymiary14.0x20.5
wydawcaHelion
isbn9788328330863
Liczba stron464
OprawaMiękka
Kod paskowy9788328330863
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{