Justin Bieber Powrót na szczyt

Autor: Mucha Angelika, Biskupski Kuba

Wydawnictwo: Znak


  • Wydawca: Znak
  • Stron: 208
  • Oprawa: Twarda

Opis produktu

Aby sięgnąć gwiazd, musisz niekiedy odbić się od dna.

Zwyczajny zdolny chłopak z rozbitej rodziny wspiął się na szczyty popularności, ale zapłacił za to wysoką cenę. Pracował ciężko i koncertował na całym świecie, gdy jego rówieśnicy spędzali czas w szkole i na podwórku. Błędy młodości popełniał w świetle jupiterów. Miał dość pieniędzy, aby nie przejmować się konsekwencjami swoich wybryków, a jednocześnie nie mógł kupić szczerości i przyjaźni innych ludzi.
Kapryśny gwiazdor czy wrażliwy artysta? Pewny siebie idol czy zagubiony chłopak, którego oszołomiła popularność? Kim był Justin Bieber kiedyś, a kim jest dzisiaj, po powrocie na szczyt? Jakie doświadczenia go zmieniły? I kto towarzyszył mu w najtrudniejszych momentach?
Littlemooonster96: Justina albo się kocha, albo nienawidzi. Nie można przejść obok niego obojętnie! Płyta Purpose i przemiana, jaką przeszedł, sprawiły, że przekonał do siebie nawet tych negatywnie nastawionych. Niewątpliwie jest gwiazdą wielkiego formatu, której koncerty przyciągają miliony fanów. A do tego wciąż jest szczerym, otwartym i wrażliwym chłopakiem, którego kochają beliebers na całym świecie!

Szczegóły produktu

AutorMucha Angelika, Biskupski Kuba
Wymiary18.0x23.0cm
Język oryginalnypolski
wydawcaZnak
miejscowoscKraków
isbn9788324039852
Wydanie1
Liczba stron208
OprawaTwarda
PodytułPowrót na szczyt
Kod paskowy9788324039852
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{