Kolor bez tajemnic

Autor: Peterson Bryan

Wydawnictwo: Galaktyka


  • Wydawca: Galaktyka
  • Stron: 136
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Bryan Peterson w charakterystycznym dla siebie stylu przenosi nas do świata kolorów i fotografii. W swojej najnowszej książce pokazuje metody perfekcyjnego wykorzystania koloru, wyjaśniając przy tym, jak fotografować w każdym świetle, w jaki sposób zestawy kolorów mogą tworzyć zachwycające obrazy o niezwykłej sile oddziaływania, a także jak wykorzystać ekspozycję oraz światło błyskowe.

Autor Koloru bez tajemnic omawia podstawy patrzenia na barwy i tego, jak widzi je aparat fotograficzny; przedstawia także porady na temat prawidłowej ekspozycji bieli i czerni oraz pozostałych odcieni.
Dzięki tej książce zobaczysz, jak kolor wpływa na kompozycję i jak go wykorzystać do uzyskiwania lepszych zdjęć. Możesz również zgłębić działanie głównego narzędzia, używanego do wzmacniania kolorów w cyfrowych zdjęciach ? Selective Color w Photoshopie, oraz kilku innych, takich jak kolorowe filtry w Photoshopie, Color Balance, AutoColor i Replace Color.
Książka w praktyczny i prosty sposób uczy doskonałego warsztatu, dzięki któremu podniesiesz swoje fotograficzne umiejętności.

Szczegóły produktu

AutorPeterson Bryan
Wymiary21.0x27.8cm
Język oryginalnyangielski
wydawcaGalaktyka
miejscowoscŁódź
isbn9788375796391
TłumaczeStanisławski Włodzimierz
Liczba stron136
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyUnderstanding color in photography
PodytułKolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć
Kod paskowy9788375796391
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{