Królowa

Autor: Cherezińska Elżbieta

Wydawca: Aleksandria


Wydawca Aleksandria
Stron1
OprawaDigipack

Opis produktu

Narodził się Knut. Trzecie dziecko Świętosławy, jedyne, które w chwili przyjścia na świat okrzyknięto 'amp;quot;synem królowej?. Coraz więcej graczy przestawia piony tej historii. Bolesław w sekrecie przed siostrą swata Tyrę z Tryggvasonem, jarl Sigvald, powtarzając: 'amp;quot;jomswikingowie nie wtrącają się w sprawy królów?, sam zaczyna w nich mieszać. Sven pielęgnuje swą niechęć do Olava, 'amp;quot;drugiego wodza?. Tyra znika.
Tak kończy się Harda. Teraz nadchodzi czas Królowej. Nowi gracze i nowy wymiar tej historii. Od Roskilde do krainy zórz polarnych. Od Poznania przez Merseburg do Budziszyna, przez wszystkie wielkie wojny Bolesława. Od Pragi po Kijów. Od Gniezna przez tajemniczy Kałdus. I do Anglii, bo przecież nie jest tajemnicą, kim stanie się 'amp;quot;syn królowej'amp;quot;...

Elżbieta Cherezińska - teatrolog, autorka bestsellerowej powieści Korona śniegu i krwi. Jako pisarka postawiła sobie za zadanie ożywienie polskiej historii i wypełnia je konsekwentnie, budząc ze snu dynastię piastowską. Jest wielbicielką skandynawskiego średniowiecza, któremu poświęciła, cieszący się popularnością wśród Czytelników, cykl 'amp;quot;Północna Droga'amp;quot;. Swoimi powieściami udowadnia, że nie boi się opowiadać historii, które skazane były na zapomnienie.

Filip Kosior - absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im.Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie(2015). Współpracował z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie, Teatrem Ósmego Dnia w Poznaniu. Odtwórca tytułowej roli w filmie 'amp;quot;Klezmer'amp;quot; w reżyserii Piotra Chrzana, który swoją premierę miał na 72 Festiwalu Filmowym w Wenecji. Działa w niezależnej grupie teatralnej Potem-o-tem. Znany i ceniony lektor audiobooków.

Szczegóły produktu

AutorCherezińska Elżbieta
wydawcaAleksandria
isbn9788394850678
Liczba stron1
OprawaDigipack
Kod paskowy9788394850678
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{