Leki po dyplomie Okulistyka 2016

Wydawca: Medical Tribune


Wydawca Medical Tribune
Stron158
OprawaMiękka

Opis produktu

Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie książki Leki po Dyplomie ? Okulistyka.

?dla lekarzy?

Książka Leki po Dyplomie ? Okulistyka przeznaczona jest dla lekarzy okulistów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...
Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także te stosowane w lecznictwie zamkniętym oraz niektóre preparaty dostępne bez recepty, promowane przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie ? tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2016. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są w dwóch wykazach
? indeksie substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Szczegóły produktu

Wymiary12.5x19.0cm
wydawcaMedical Tribune
miejscowoscWarszawa
isbn9788364153655
Liczba stron158
Seria cykluLEKI PO DYPLOMIE
OprawaMiękka
Kod paskowy9788364153655
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{