Leki po Dyplomie Pediatria 2017

Wydawca: Medical Tribune


Wydawca Medical Tribune
Stron752
OprawaMiękka

Opis produktu

Od wydawcy

Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie ? Pediatria.

?dla lekarzy?
Książka Leki po Dyplomie ? Pediatria przeznaczona jest dla lekarzy pediatrów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

?informacje o lekach niezbędne w pracy?
W rozdziale ?Preparaty? zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, umieszczono tu także informacje o szczepionkach stosowanych u dzieci oraz o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o wybranych lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach, które mogą być stosowane u dzieci, promowanych przez firmy farmaceutyczne.
W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie ? tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

?ceny leków?
Wartościową informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.03.2017 r. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen
z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie ? Pediatria preparaty zestawione są w dwóch wykazach ? indeksie substancji czynnych i klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnianie materiałów źródłowych na temat preparatów i współpracę, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o leku.

Szczegóły produktu

Wymiary12.5x19.0cm
wydawcaMedical Tribune
isbn9788364153853
Liczba stron752
OprawaMiękka
Kod paskowy9788364153853
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{