Leśne historie

Autor: Bizior Mariola, Bizior Andrzej

Wydawca: Libron


Wydawca Libron
Stron112
OprawaMiękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Przewodnik zawiera opisy kilkudziesięciu miejsc związanych z historią i kulturą Roztocza ? krainy geograficznej rozciągającej się pomiędzy Wyżyną Lubelską a Podolem. Choć opisane w nim Obrocz, Zwierzyniec i Florianka to zaledwie niewielki fragment tego ogromnego obszaru, nie dajmy się zwieść pozorom ? jego przebogata tradycja i kultura, a także sąsiedztwo dzikiej, nieskażonej przyrody sprawiają, że przyjazd tutaj za każdym razem obfituje w niezapomniane przeżycia.

Mariola i Andrzej Biziorowie ? związani z Roztoczem już od kilkudziesięciu lat, właściciele kwatery agroturystycznej w Obroczy ? malowniczej wsi położonej w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, sąsiadującej z dwoma rezerwatami ścisłymi. To właśnie doświadczenia związane z prowadzeniem agroturystyki i udzielaniem informacji turystycznej zaowocowały powstaniem Leśnych historii ? przewodnika pisanego z perspektywy mieszkańców i jednocześnie miłośników tych terenów. Zawarte w nim opowieści, opisy niezwykłych miejsc i atrakcji turystycznych, zostały pomyślane tak, aby każdy ? nawet podczas krótkiego pobytu na Roztoczu ? mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Leśne historie to nasz autorski przewodnik po miejscach nam bliskich i dobrze znanych a jednocześnie niezwykłych, takich których po prostu nie wypada nie zobaczyć przyjeżdżając tutaj ? nawet na krótką chwilę. Zawiera opisy kilkudziesięciu lokalnych atrakcji turystycznych ? zabytków, pomników przyrody, rezerwatów, ścieżek spacerowych i lokalnych osobliwości, rozmieszczonych w formie punktów na dołączonych do książki planach Obroczy, Zwierzyńca i Florianki.

M. i A. Biziorowie

Szczegóły produktu

AutorBizior Mariola, Bizior Andrzej
Wymiary12.5x20.1
Język oryginalnypolski
wydawcaLibron
miejscowoscKraków
isbn9788365705341
Wydanie1
Liczba stron112
OprawaMiękka ze skrzydełkami
PodytułNietypowy przewodnik po Obroczy, Zwierzyńcu i okolicach
Kod paskowy9788365705341
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{