Literowe zabawianki Pakiet


  • Wydawca: Didasko
  • Stron: 328
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Literowe zabawianki - Album (część 1 i 2)
Joanna Białobrzeska
W Literowych zabawiankach dzieci mają do wykonania rozmaite zadania, m.in. kolorują litery, wycinają obrazki
i naklejają je w odpowiednich miejscach na kartach i planszach, analizują i układają historyjki obrazkowe, omawiają fotografie.
Litery zostały spersonifikowane, dzięki temu dzieci z łatwością się z nimi identyfikują i z radością uczestniczą w ich przygodach. Bawiąc się i kolorując litery, zapamiętują przy okazji ich kształt. Wspaniałą niespodzianką jest 8 plasz w formacie A3!

Literowe zabawianki - Wycinanki
Joanna Białobrzeska
Zadania w Literowych zabawiankach ? wycinankach są ściśle związane z zagadnieniami przedstawionymi w Albumie. Dzieci wycinają z ?Wycinanek? elementy tematycznych kompozycji i naklejają je w odpowiednich miejscach na kartach i planszach, układają puzzle, wycinają i dopasowują fragmenty ilustracji do zdjęć, analizują i segregują obrazki według poleceń. Po naklejeniu przygotowanych materiałów dzieci tworzą ciekawe prezentacje do omawianych tematów, które po wielu latach będą cenna? pamiątką.

Literowe zabawianki - Malowanki
Joanna Białobrzeska
W Literowych zabawiankach ? malowankach zabawa z każdą literą trwa kilka dni. W tym czasie dzieci mają do wykonania różnorodne zadania, m.in. kolorują litery, utrwalając sobie ich kształt, omawiają ilustrację ukazującą daną literę w charakterystycznej dla niej sytuacji, rysują obrazki według własnego pomysłu, analizują
i omawiają zdjęcia oraz historyjki obrazkowe. Projektują np. firmowy szyld, bilet czy medal uznania. Poznają zasady zdrowego żywienia, a także związek między chorobą a leczeniem. Różnicują środowiska
przyrodnicze z żyjącymi w nich zwierzętami, analizują zjawiska charakterystyczne dla pór roku.

Szczegóły produktu

Językipolski
Wymiary21.0x30.0cm
Waga1.535 kg.
wydawcaDidasko
Rok wydania2015
Liczba stron328
OprawaMiękka
Kod paskowy9788363094416

Opinie o produkcie


{