Love in Vain Robert Johnson 1911 - 1938

Autor: Jean-Michael Dupont, Mezzo

Wydawnictwo: Kultura gniewu


Wydawca Kultura gniewu
Stron72
OprawaTwarda

Opis produktu

Jeśli uwielbiacie bluesa, ta książka z pewnością wam się spodoba. Nie trzeba jednak fascynować się tą muzyką, by docenić portret najsłynniejszego bluesmana wszech czasów. To prawdziwe arcydzieło, zarówno pod względem plastycznym, jak i narracyjnym; poetyckie teksty i wspaniałe plansze, z których każda jest osobnym dziełem sztuki, sprawiają, że ?Love In Vain? to coś więcej niż powieść graficzna.

Lawrence Cohn, założyciel Legacy Recordings i producent albumu ?Robert Johnson: The Complete Recordings?

Opowieść o jednym z najsłynniejszych bluesmanów w historii ? Robercie Johnsonie. Choć żył tylko 27 lat i napisał zaledwie 29 utworów przeszedł do legendy. Swoje nieprawdopodobne umiejętności zawdzięczał ponoć umowie z diabłem, którą zawarł w księżycową noc na rozstaju dróg. Jego twórczością inspirowali się m.in. Eric Clapton, Bob Dylan, Led Zeppelin czy The Rolling Stones, a magazyn ?Rolling Stone? umieścił go na piątym miejscu listy najlepszych gitarzystów w historii.

?Love In Vain?, dzieło niezwykle utalentowanego rysownika Mezzo i scenarzysty Jean-Michaela Duponta, zostało wybrane komiksem roku przez biblioteki we Francji, nominowane było także do nagród podczas prestiżowego festiwalu komiksu w Angouleme.

Szczegóły produktu

AutorJean-Michael Dupont, Mezzo
Wymiary18.8x28.6
wydawcaKultura gniewu
isbn9788364858536
Liczba stron72
OprawaTwarda
Kod paskowy9788364858536
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{