Lucynka, macoszka i ja

Autor: Reiner Martin


Stron232
Wydawca Stara Szkoła
OprawaMiękka

Opis produktu

Splot ludzkich losów jest zawsze tajemnicą. Spektaklem, w którym przenika się czas i przestrzeń.Co się stanie, gdy zapętlą się losy trojga tytułowych bohaterów ? małej Lucynki, zapomnianego poety i nieśmiałego brneńskiego listonosza? Co się stanie, gdy postaci spojrzą sobie w oczy i dotkną własnych historii?Lucynka, Macoszka i ja to opowieść o poszukiwaniu, miłości oraz sile przeszłości. Jednak książka Martina Reinera to nade wszystko urzekająca fabuła i starannie przemyślana konstrukcja. Ta powieść ? choć w dużej mierze oparta na prawdziwych wydarzeniach ? zabiera czytelników do innego świata. Znacznie piękniejszego."Czytelnik ma tu do czynienia z prozą niemal doskonałą".

Pavel Janoušek, ?Tvar?

"Nad wyraz dojrzała proza o rzeczach ważnych, w stylu najlepszych europejskich mistrzów. Martin Reiner snuje wielowymiarową opowieść, która ujmie serce czytelnika niezwykłą uniwersalnością. Doprawdy piękna literatura".

Olga Kowalska WielkiBuk.comMartin Reiner ? pisarz, poeta, wydawca, jedna z najważniejszych postaci czeskiej literatury współczesnej. Wieloletni badacz życia i twórczości legendarnego czeskiego poety Ivana Blatnego. Laureat Nagrody im. Josefa Škvoreckiego, Nagrody Magnesia Litera oraz zwycięzca Ankiety ?Lidovych novin? za 2014 rok ? czyli najbardziej utytułowany współczesny czeski pisarz.

Szczegóły produktu

isbn9788394079024
Językipolski
Waga0.265 kg.
AutorReiner Martin
Liczba stron232
wydawcaStara Szkoła
OprawaMiękka
Rok wydania2015
Kod paskowy9788394079024
Wymiary12.5x20.0cm

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{