Mądra Głowa 4-6 lat Zdolny przedszkolak


  • Oprawa: Plastikowa
  • Wydawca: L.K. Avalon

Opis produktu

Cześć! To my Wesołe Pojazdy ? mieszkańcy świata Mądrej Głowy: parowóz, ciężarówka, autobus i inni. Chcielibyśmy zagrać z Tobą. Czy się zgadzasz? Odwiedzisz różne rejony naszego miasta i wiele się nauczysz. Na przykład łódź podwodna zapozna cię z różnymi kolorami, samolot pokaże ci swoje obrazki, parowóz zaś zagra z tobą w piłkę. Jesteśmy pewni, że zabawa z nami ci się spodoba, mamy też nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie.W mieście Wesołych Pojazdów znajdziesz do rozwiązania mnóstwo ciekawych zadań i łamigłówek. Całość jest zrealizowana w przyjaznej multimedialnej konwencji zabawnych gier.

Ciekawe i wciągające zadania oraz nielimitowana ilość prób pozwalają do woli bawić się w kolorowym świecie Mądrej Głowy. Przy okazji świetnej zabawy dzieci uczą się i nabywają potrzebne zdolności oraz umiejętności.Mądra Głowa to kolekcja 15 multimedialnych gier i łamigłówek logicznych rozwijających umiejętność sprawnego myślenia i podejmowania decyzji.Świeże i oryginalne pomysły gwarantują doskonałą zabawę i pełny rozwój potrzebnych zdolności. Efektem zabawy jest wydobycie i rozwój potencjału intelektualnego, a zdobyte doświadczenia, wiedza oraz umiejętności mają wszechstronne zastosowanie i są niezbędne w rozwoju dzieci.Zadania zostały przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oto opisy niektórych łamigłówek:Nutki na niebie: tutaj czeka na ciebie siedem śmigłowców. Rozpoznaj te które wydają takie same dźwięki. Gra ćwiczy pamięć i rozpoznawanie dźwięków.Podlewanie: jeże pilnie potrzebują Twojej pomocy. Koniecznie trzeba podlać grzyby, ale ilość wody jest ograniczona! Użyj jej wiec tak, by sprawiedliwie podlać wszystkie grzyby! ? Gra uczy logicznego myśleniaBudowanie: przyjrzyj się dokładnie domowi na obrazku i spróbuj zbudować taki sam.

Gra uczy spostrzegawczości i odwzorowywania, wyzwala kreatywność.Spadochrony: samolot wypuszcza kostki na spadochronach. Wyłap je zanim wpadną do morza! Łap je w podanej kolejności. Gra kształtuje spostrzegawczość, szybkość i zręczność, umiejętność rozpoznawania cyfr.Szkicownik: przyjrzyj się dokładnie obrazkowi po lewej stronie szkicownika. Spróbuj narysować taki sam po prawej stronie, używając kolorowych ołówków. Pamiętaj, że w razie pomyłki masz do dyspozycji gumkę? Gra uczy rozpoznawania kolorów, wyobraźni i orientacji na płaszczyźnie, spostrzegawczości.Kra lodowa: usuń krę lodową, żeby utorować drogę twojemu statkowi. Szerokiej drogi ? życzymy szczęścia tobie i twoim pasażerom pingwinom. Gra ćwiczy sprawne i logiczne myślenie.Droga do domu: pomóż kapitanom pingwinom dotrzeć do ich statków. Najpierw wybierz pingwina, a następnie kliknij na statku, który do niego należy. Gra kształtuje spostrzegawczość, wytrwałość i determinację w dążeniu do celu.Labirynt: codziennie rano autobus zabiera dzieci do szkoły. Dziś jednak zgubił się w sieci, jaką tworzą ulice miasta. Pomóż autobusowi znaleźć wyjście z tego labiryntu. Gra uczy wyobraźni, logicznego myślenia, podejmowania decyzji.Szkoła: codziennie rano dzieci jadą autobusami do szkoły. Zapamiętaj jakim autobusem przyjechało każde dziecko. Pomóż dzieciom wrócić do ich domów tymi samymi autobusami, którymi tutaj przyjechały. Gra ćwiczy: pamięć, wytrwałość w dążeniu do celu.Przystanek autobusowy: zabierz dzieci na te przystanki autobusowe, na których powinny się znaleźć: dzieci w ubrankach czerwonych ? na przystanek Czerwony, dzieci w zielonych ubrankach ? Zielony, dzieci w żółtych ubrankach ? na przystanek Żółty, dzieci w ubrankach niebieskich ? na przystanek Niebieski. Gra ćwiczy rozpoznawanie kolorów, dopasowywanie, zapamiętywanie i orientację przestrzenną.Łamigłówki pochodzą z programów Mała Akademia i Mądra Głowa Przedszkolak.Wymagania: komputer typu PC z procesorem 1 GHz, system Windows XP/Vista/7/8.

Szczegóły produktu

Rok wydania2014
OprawaPlastikowa
Językipolski
Sztuk nośnika1
Kod paskowy5907595772181
wydawcaL.K. Avalon
Wymiary13.0x19.0cm
PodytułGry i łamigłówki dla dzieci
Nośnik głównyCD-ROM
Waga0.084 kg.

Opinie o produkcie


{