Magiczny Trójkąt Matematyczny


  • Wydawca: Epideixis
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

To okrągła, drewniana podstawa: z jednej strony, z sześcioma wgłębieniami - mały trójkąt, z drugiej strony z dziesięcioma wgłębieniami - duży trójkąt.
Do podstawy dołączonych jest 10 drewnianych krążków oznaczonych dwustronnie od 1 do 10, w kolorze czerwonym i niebieskim.
Jest pomocną w nauce matematyki łamigłówką, która łączy w sobie naukę i zabawę. Stanowi wartościowe uzupełnienie w utrwalaniu umiejętności rachunkowych: dodawania i odejmowania w zakresie 25, rozkładania liczb na składniki, dopełniania do 10, 20 oraz zadanej liczby, porównywania różnicowego.
Integralną część niezbędną do wykonywania poszczególnych ćwiczeń matematycznych stanowią zestawy kart: 100 dla małego i 100 dla dużego Trójkąta.
Karty pogrupowane są w książeczkach zgodnie z zasadą stopniowania trudności, co w zależności od potrzeb i możliwości dziecka umożliwiają pracę na kilku poziomach. Karty nie wyczerpują wszystkich możliwości wykorzystania drewnianej podstawy Trójkąta. Są jedynie inspiracją w tworzeniu własnych zadań i wprowadzeniem do dobrej zabawy.

Szczegóły produktu

Wymiary12.0x10.0cm
Podytułzestaw kart do Małego Trójkąta
Waga0.11 kg.
Rok wydania2017
wydawcaEpideixis
OprawaMiękka
Językipolski
Kod paskowy5900238764079

Opinie o produkcie


{