Merit z Egiptu

Autor: Connilyn Cossette

Wydawca: Święty Wojciech


Wydawca Święty Wojciech
OprawaDigipack

Opis produktu

"
Czy można wierzyć w Kogoś, kogo się nigdy nie widziało?
Jeszcze nie tak dawno Merit, córka zamożnego egipskiego kupca, żyła w dostatku i beztrosce. Jej świat runął, gdy pogrążony w długach ojciec sprzedał ją w niewolę, by ratować resztę rodziny. Teraz Merit musi służyć kobiecie, która znajduje upodobanie w poniżaniu jej, do niedawna równej sobie.
Nagle kraj zaczynają pustoszyć plagi, zapowiedziane przez obcego boga ? boga Hebrajczyków. Krwawe rzeki, martwe bydło, grad niszczący plony, ciemności, głód? I jeszcze wiadomość, że najbliższej nocy zginą wszyscy pierworodni. Wszyscy, a zatem również niepełnosprawny brat Merit. Dziewczyna ma szansę go uratować, to jednak oznaczać będzie porzucenie wszystkiego, co zna, i pójście w nieznane ? z obcym ludem, który oddaje cześć niewidzialnemu Bogu.

W swym obiecującym debiucie Cossette każe nam spojrzeć na znaną historię biblijną z zupełnie nowej strony, opowiadając ją z perspektywy poganki, która ucieka z Egiptu razem z Hebrajczykami. Czytelnicy poczują strach paschalnej nocy, przejdą po dnie Morza Czerwonego, wspólnie z uciekinierami będą cierpieć głód i pragnienie na pustyni. Niezwykła dbałość o szczegóły i rozwinięte postaci dobrze wróżą kolejnym dziełom tej autorki.
?Publishers Weekly
"

Szczegóły produktu

Nośnik głównyCD-MP3
wydawcaŚwięty Wojciech
AutorConnilyn Cossette
Kod paskowy9788380652347
Seria cykluNA OSI CZASU
Językipolski
Rok wydania2018
OprawaDigipack

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{A