Metagenealogia

Autor: Jodorowsky Alejandro, Costa Marianne

Wydawca: Illuminatio


Wydawca Illuminatio
OprawaTwarda
Stron624

Opis produktu

Legendarny reżyser teatralny i filmowy, twórca takich obrazów, jak "Kret" i "Święta góra", Alejandro Jodorowsky podejmuje temat drzewa genealogicznego w kontekście przezwyciężania wzorców i wpływów poprzednich pokoleń.
Alejandro Jodorowsky i Marianne Costa wskazują, że każdy człowiek jest wytworem dwóch sił i jedynie odkrycie wzorców rodzinnych pozwala wyjrzeć poza granice stabilnej tożsamości stworzonej przez linię rodową. Dzięki wskazówkom zaprezentowanych w tej książce będziesz mógł osiągnąć wolność oraz pokonać choroby i nieuświadamiane wzorce zachowania odziedziczone po przodkach, co zapobiegnie przekazaniu ich przyszłym pokoleniom.
Niniejszy podręcznik:
? Zawiera opis ćwiczeń, które pozwalają odkryć psychologiczne dziedzictwo rodzinne, uzdrowić negatywne wzorce zachowania i choroby obecne w naszym drzewie genealogicznym, a także odkryć naszą prawdziwą jaźń.
? Wyjaśnia, w jaki sposób jesteśmy kształtowani przez dwie siły: powtarzanie rodzinnych schematów wyniesionych z przeszłości oraz tworzenie nowych idei pochodzących z uniwersalnej Świadomości, którą być może będziemy w stanie osiągnąć w przyszłości.
? Zawiera wiele opowieści dotyczących życia Jodorowskiego oraz jego pracy z tarotem, psychoanalizą i psychomagią.

Szczegóły produktu

wydawcaIlluminatio
AutorJodorowsky Alejandro, Costa Marianne
Kod paskowy9788365601087
Językipolski
Tytuł oryginalnyMetagenealogy: Self-Discovery through Psychomagic and the Family Tree
Wydanie1
Rok wydania2018
miejscowoscBiałystok
isbn9788365601087
OprawaTwarda
Wymiary17.0x24.5cm
Liczba stron624
PodytułOdkrywanie siebie za pomocą psychomagii i drzewa genealogicznego

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{