Mężczyźni za nią szaleją

Autor: d' Ormesson Jean

Wydawnictwo: Marginesy


Wydawca Marginesy
Stron384
OprawaMiękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Dalsze dzieje dwóch rodów Romero i O?Shaughnessych, których historie zapoczątkował tom ?Wieczorny wiatr?. Pierwsza wojna światowa dobiega końca. Aureliano Romero został niedawno mianowany ambasadorem Argentyny w Anglii, a Brian O?Shaughnessy mieszka w głębokiej Szkocji na zamku Glangowness. Przeszłość wraz ze wszystkimi jej dramatami i sekretami odciska swoje piętno na losach kolejnych pokoleń. Cztery siostry i czterej bracia, których losy wyznacza pierwsza wojna światowa, podróżują po międzywojennej Europie, od Londynu po Rzym i dają się ponieść wirowi najważniejszych wydarzeń epoki. Przyjaźnie, miłości, wielka polityka, fascynujące podróże i nieustające dążenie do szczęścia ? takie historie pochłaniają bez reszty.
Jean D?Ormesson - francuski pisarz i dziennikarz, członek Akademii Francuskiej. Syn André d?Ormessona, ambasadora Francji całą młodość spędził w Bawarii. Jest
absolwentem École Normale Supérieure, z wykształcenia filozofem, pełnił funkcję sekretarza generalnego Międzynarodowej Rady Filozofii i Nauk Humanistycznych przy UNESCO i dyrektora dziennika ?Le Figaro?. W Polsce są znane jego powieści: Chwała Cesarstwa, Przegrana miłość, My, z łaski Boga, Ostatni sen mój będzie o Tobie.

Szczegóły produktu

Autord' Ormesson Jean
Wymiary21.0x13.4
wydawcaMarginesy
miejscowoscWarszawa
isbn9788365282835
Wydanie1
TłumaczePolachowska Joanna
Liczba stron384
OprawaMiękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalnyTous les hommes en sont fous
Kod paskowy9788365282835
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{