Micro

Autor: Crichton Michael


  • Wydawca: Albatros
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana

Opis produktu

Napisane w konwencji thrillera powieści Michaela Crichtona zyskały światową popularność dzięki przyjętej przez pisarza formule, której był także prekursorem: połączenia wartkiej akcji z intrygą kryminalną oraz opisami najnowszych technologii i odkryć naukowych.

Micro, jego pośmiertnie wydana ostatnia książka, ukazuje nieujarzmioną naturę w skali niedostrzegalnej ludzkim okiem.

Honolulu, Hawaje. W zamkniętym od wewnątrz pokoju policja znajduje zwłoki trzech mężczyzn. Ich ciała pokrywają dziesiątki miniaturowych nacięć. Brak narzędzia zbrodni, śladów walki, jakiegokolwiek motywu. Cambridge, Massachudetts - wsypa Oahu, Hawaje. Siedmioro doktorantów MIT, specjalistów z dziedziny mikrobiologii, entomologii i biochemii, otrzymuje propozycję uczestnictwa w projekcie naukowym prowadzonym przez amerykańską formę Nanigen MicroTech. Nanigen zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych robotów w skalach mikro i Nano, cieńszych od ludzkiego włosa. Znajdują one zastosowanie do ekstrakcji żywych mikroorganizmów bezpośrednio z gleby lasu deszczowego. Dysponująca setkami milionów dolarów firma oferuje warunki badawcze na najwyższym światowym poziomie.

Decydując się na wyjazd na Hawaje, grupa młodych naukowców nie zdaje sobie sprawy, że podanie ofiarą technologii o jakiej świat jeszcze nie słyszał. Wymarzona praca okaże się w rzeczywistości śmiertelną pułapką?

Czyta: Wiktor Zborowski

Szczegóły produktu

Językipolski
Nośnik głównyCD-MP3
miejscowoscWarszawa
Wymiary13.5x19.0cm
isbn9788376598963
czas_trwania14:49:00
Waga0.07 kg.
AutorCrichton Michael
Rok wydania2011
Sztuk nośnika1
Kod paskowy9788376598963
wydawcaAlbatros
OprawaKartonowa Foliowana

Opinie o produkcie


{