Mourinho Pogłębiona anatomia zwycięzcy

Autor: Barclay Patrick

Wydawnictwo: Rebis


  • Wydawca: Rebis
  • Stron: 432
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Nowa, uzupełniona wersja biografii José Mourinho!
Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie. José Mourinho
José Mourinho to człowiek o wielu obliczach i nie chodzi tu tylko o to, że w każdym klubie, który prowadzi, pełni równocześnie przynajmniej trzy funkcje. Ten trener, selekcjoner i menedżer w jednym budzi też skrajne emocje. Niecierpiany przez sędziów, kochany przez swoich piłkarzy, nienawidzony przez jednych kibiców, a uwielbiany przez innych, niechętnie podziwiany przez trenerów jest ewenementem we współczesnej piłce nożnej. Jest doprawdy Wyjątkowy.
Podobnie jak jego kariera, którą rozpoczynał w podrzędnych portugalskich klubach, by dzięki pasji, uporowi, ogromnej pracowitości i odrobinie szczęścia rozpocząć tryumfalny marsz przez Europę. Z FC Porto, Chelsea, Interem Mediolan, Realem Madryt i znowu Chelsea.
Pisząc o tym wszystkim, Patrick Barclay, nagradzany komentator piłkarski m.in. ?The Times?, prezentuje opinie Marka Halseya i Patricka Vieiry oraz zaskakujące analizy i komentarze sir Bobby'ego Robsona, Louisa van Gaala i Davida Moyesa. Uzupełnia swoją wcześniejszą biografię Mourinho głównie o nowy rozdział jego kariery w Anglii, zakradając się za kulisy Chelsea i opisując, jak to się stało, że choć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, Mourinho wrócił na Stamford Bridge.
Zajmujący, wiarygodny portret pióra jednego z najbardziej wnikliwych i szanowanych dziennikarzy w branży. ?Sunday Telegraph"

Szczegóły produktu

AutorBarclay Patrick
Wymiary21.5x13.5
wydawcaRebis
miejscowoscPoznań
isbn9788380621473
Wydanie1
TłumaczeKuś Piotr
Liczba stron432
Seria cykluBiografie i powieści biograficzne
OprawaMiękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalnyMourinho: Further Anatomy of a Winner
Kod paskowy9788380621473
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{