Mów i zwyciężaj

Autor: Tracy Brian

Wydawnictwo: MT Biznes


  • Wydawca: MT Biznes
  • Stron: 1
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana

Opis produktu

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej.
W Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje, jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania ? i jak wykorzystać ją, by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Odsłania sprawdzone tajniki zawodu, które warto wykorzystać, by prezentować z mocą i mówić przekonująco, czy to na spotkaniu nieformalnym, czy to w obliczu dużej grupy ludzi.
Dowiesz się i nauczysz jak:
? stać się pewnym siebie, pozytywnie nastawionym i rozluźnionym w obliczu dowolnej liczby słuchaczy,
? od pierwszej chwili przykuć uwagę publiczności,
? wykorzystać mowę ciała, pomoce i techniki głosowe, by utrzymać zaangażowanie słuchających,
? przechodzić płynnie od jednego punktu do następnego,
? zręcznie wykorzystać humor, anegdoty, opowieści, cytaty i pytania,
? radzić sobie ze sceptycyzmem publiczności,
? kończyć z mocą, autorytatywnie.
Treść audiobooka wykracza poza podstawowe informacje na temat wystąpień publicznych. Zdradza ona tajniki wywierania maksymalnie skutecznego wpływu własnymi słowami i prezentacjami, które pozwolą ci nie tylko skutecznie się komunikować, ale także w mistrzowski sposób zmieniać zdanie innych osób na tematy o krytycznym znaczeniu dla twojego sukcesu.
Audiobook zawiera specjalny, dodatkowy rozdział o wygłaszaniu przekonujących prezentacji handlowych ? pomoże ci przyspieszyć karierę zawodową, zyskać szacunek innych i osiągnąć najważniejsze cele!
***
Jeśli chcesz być świetnym i inspirującym mówcą, twoim celem jest nauka pod kierunkiem najlepszych z najlepszych. Brian Tracy jest megagwiazdą sceny. Należy go słuchać z uwagą, gdy uczy krok po kroku, jak wyjść z niebytu i znaleźć się wśród najlepszych w dziedzinie zawodowego przemawiania. Nikt nie potrafi zrobić tego lepiej niż Brian.
?Mark Victor Hansen, współtwórca bestsellerowej serii Chicken Soup for the Soul?, współautor książki Jednominutowy milioner
***
Jeszcze raz Brian Tracy stworzył przebój. W ?Mów i zwyciężaj? ten mistrz sceny pozwala dogłębnie przyjrzeć się tematowi i udziela cennych wskazówek.
? Ken Blanchard, współautor Jednominutowego menedżera
***
Brian Tracy jest jednym z odnoszących największe sukcesy na świecie mówców i konsultantów z dziedziny rozwoju osobistego i zawodowego. Przemawia co roku do ponad 250 000 osób. Jego firma Brian Tracy International, z siedzibą w San Diego, ma przedstawicielstwa działające w całych Stanach Zjednoczonych oraz w 31 innych krajach. Jest autorem bestsellerów, m.in. Zjedz tę żabę! oraz Pocałuj tę żabę!, a także Psychologia sprzedaży i Zamknij się i działaj!. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.

Szczegóły produktu

AutorTracy Brian
Wymiary12.4x13.7
wydawcaMT Biznes
isbn9788380870406
Wydanie1
Liczba stron1
OprawaKartonowa Foliowana
Tytuł oryginalnySpeak to Win: How to Present with Power in Any Situation
PodytułJak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji
Nośnik głównyCD-MP3
Kod paskowy9788380870406
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{