Na południe od piekła

Autor: Engström Thomas

Wydawca: Sonia Draga


Wydawca Sonia Draga
Stron1
OprawaKartonowa Foliowana

Opis produktu

Pensylwania, rok 2012. W pokoiku podrzędnego motelu znaleziono ciało młodego mężczyzny, który popełnił samobójstwo. W liście pożegnalnym wyjawia, że Ron Harriman, kandydat Partii Demokratycznej w wyborach do Kongresu, złamał mu serce. Dla Harrimana to zdarzenie może oznaczać porażkę jego kampanii.
Ściągnięty z Berlina Ludwig Licht ma ustalić, kto stoi za próbą wyeliminowania polityka z wyborów. Wkrótce, krążąc pomiędzy opustoszałymi terenami przemysłowymi i spowitymi mgłą górami Pensylwanii, wpada na trop śmiertelnie niebezpiecznego spisku. Infiltracja podejrzanej grupy ekstremistów pozwala mu odkryć przerażający plan, którego kulminacją ma być katastrofa na niewyobrażalną skalę.
Na południe od piekła to druga, niezależna część serii Thomasa Engströma o Ludwigu Lichcie, byłym agencie Stasi, właścicielu restauracji i człowieku od zadań specjalnych. Tym razem Licht trafia w najbiedniejsze rejony USA, ale również do Waszyngtonu, gdzie cienie przeszłości stanowią niezmiennie pożywkę dla nienawiści.
?Fantastyczny thriller. Intryga jest zatrważająca, ale w pełni wiarygodna. Celne dialogi i świetny język?. Aftonbladet
?Thomas Engström to nieprzeciętny gawędziarz i mistrz suspensu, porównywany do skandynawskich autorów kryminałów światowej sławy?. Norrköpings Tidningar

Szczegóły produktu

AutorEngström Thomas
Wymiary12.4x13.9
wydawcaSonia Draga
isbn9788381101295
Wydanie1
TłumaczeFabisiak Emilia
Liczba stron1
OprawaKartonowa Foliowana
Tytuł oryginalnySÖDER OM HELVETET
Kod paskowy9788381101295
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{