Niepotrzebna jak róża

Autor: Lauveng Arnhild, Bilińska Ewa M.

Wydawnictwo: Smak Słowa


  • Wydawca: Smak Słowa
  • Stron: 168
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Czy ludzie chorzy psychicznie są mniej wartościowi? Kto ma decydować czym jest poprawa zdrowia psychicznego? Dlaczego chorujący kiedyś, muszą być zazwyczaj dwa razy bardziej zdrowi, aby za zdrowych zostać uznanymi? Arnhild Lauveng, autorka bestsellerowej ksiązki "Byłam po drugiej stronie lustra", w kolejnej swojej książce poszukuje odpowiedzi na powyższe pytania opierając się na własnych doświadczeniach, zarówno z okresu, gdy była pacjentką, jak i z perspektywy psychologa.
Autorkę interesuje, jak mówimy i jak odnosimy się do osób dotkniętych chorobami psychicznymi, pokazuje nam także, jak ważne jest patrzenie na pacjentów, jak na ludzi, a nie traktowanie ich tylko jako przypadków klinicznych.
"...ładunek żywiołowej energii, zdrowy rozsądek i radość pisania....a wszystko tak fascynujące, że człowiek z trudem jest w stanie odłożyć książkę na bok, chociaż wie, że skończy się dobrze ? ona sama ją przecież napisała".
Liv Riiser, Vart Land
"Książka robi wrażenie dzięki typowemu dla Lauveng szczególnemu połączeniu głębokiej refleksji z wisielczym humorem (...) Arnhild Lauveng we wspaniały sposób opowiada o problemach psychiatrii, zarówno jako fachowiec, jak i jako człowiek".
Hanne Andrea Kraugerud, Dagens Naringsliv

Szczegóły produktu

Tytuł oryginalnyUnyttig som en rose
AutorLauveng Arnhild, Bilińska Ewa M.
Wymiary14.8x21.0cm
wydawcaSmak Słowa
isbn9788364846458
Wydanie1
Język oryginalnynorweski
Kod paskowy9788364846458
Liczba stron168
Językinorweski, polski
OprawaMiękka ze skrzydełkami
PodytułPotrzeba normalności w chorobie psychicznej
miejscowoscSopot
Rok wydania2016

Opinie o produkcie


{