O szczęściu prościej się nie da

Autor: Maliński Mirosław

Wydawnictwo: RTCK


Wydawca RTCK
OprawaKartonowa Foliowana

Opis produktu

Posłuchaj o radości, która płynie z bycia tu i teraz. O wielkiej mądrości, która kryje się w afrykańskich pozdrowieniach i o tym dlaczego, aby być szczęśliwym? trzeba przestać starać się być szczęśliwym. Nagranie koi duszę, nieodwracalnie poprawia nastrój i sprawia, że świat, na który spoglądasz okazuje się znaczniej jaśniejszy, piękniejszy i prostszy, niż był wcześniej. Na czym polega szczęście? Czy da się je przedstawić na prostym diagramie? Czy istnieje poszukiwany przez wszystkich sekretny przepis na szczęśliwe życia? Odpowiedzi na te pytania szukał ks. Mirosław Maliński podczas swojej podróży do Afryki. Powrócił z głową i sercem pełnym przemyśleń, które ubrał w kilka głębokich, prostych, chwilami zabawnych i bardzo malowniczych, przykładów.
Poznaj historie deportowanego Edmundo, sprytnej pani Wandy i podejrzliwej babci, która nie zdążyła cieszyć się życiem? bo nie chciała ?zapeszyć?.

Na nagraniu usłyszysz m.in.: - Od czego zacząć poszukiwanie szczęścia? - Co najcenniejszego możesz dać drugiemu człowiekowi? - Dlaczego warto być ?na zewnątrz?? - Kiedy masz szansę, aby stać się szczęśliwym? - Jak zaprzyjaźnić z Bogiem? - Na czym polega filozofia braku i dziękczynienia?

Szczegóły produktu

AutorMaliński Mirosław
Wymiary14.0x20.5cm
wydawcaRTCK
OprawaKartonowa Foliowana
Nośnik głównyCD-Audio
Kod paskowy9788364855849
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{