Tam, gdzie diabeł mówi "Dzień Godi"


Kim jestem?

Godi, księgarnia z niebieskim diabełkiemDzień dobry. Jestem niebieskim diabełkiem. Nazywają mnie Godi. Jestem potworkiem, który otoczył opiekę nad sklepem internetowym Godi.pl. Niebieskie diabełki są dobre, wychowane, działają przemyślanie i szybko. Z zasady otaczają opieką tylko tych, którzy z natury są dobrzy i szerzą pozytywne emocje.
Takimi cechami charakteryzuje się także księgarnia Godi.pl, dlatego wybrałem, iż będę ich maskotką i logiem. Są z tego powodu bardzo zadowoleni.

Podchodzą do każdego Klienta z ogromnym profesjonalizmem, starają się, aby paczki zostały wysłane "na wczoraj". Jeśli im się to nie udaje, robię się smutny - dlatego starają się, abym był bardzo, bardzo zadowolony :)

Powstaliśmy w roku 2005, od tego czasu prężnie się rozwijamy, o czym świadczą komentarze naszego sklepu w serwisach z opiniami - diabełek Godi cieszy się z nich bardzo:

W imieniu zespołu Godi.pl i niebieskiego diabełka serdecznie zapraszamy do zakupów u nas :) Jeśli się spodobamy, szepnij słówko o nas znajomym :)