O NAS, O SKLEPIE, O FIRMIE

  Sklep internetowy Godi.pl powstał w kwietniu 2005 roku, jako księgarnia internetowa - aby zapewnić czytelnikom łatwy, szybki, tani i bezpieczny sposób na zakup interesujących ich produktów. W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność, czego efektem jest ciągłe poszerzanie sprzedawanego asortymentu. Godi.pl to nie tylko książki, ale także audiobooki cd i e-booki w najpopularniejszych formatach. Nasza rodzinka powiększyła się w 2009 roku o potomka małego - dlatego też możesz także znaleźć u nas zabawki, nie tylko dla najmłodszych. Na początku 2012 roku dodaliśmy dwa nowe działy: filmy, muzykę. W maju 2010 roku otworzyliśmy stacjonarną księgarnię w Gnieźnie - możecie nas tam znaleźć i na żywo porozmawiać :) Stacjonarna księgarnia ta istniała prawie do końca 2015 roku. Zrezygnowaliśmy z powodu rosnącego czynszu i słabej miejscówki. Stałych Klientów przepraszamy :( Niestety - większość ludzi woli wejść do księgarni znajdującej się w centrum handlowym. Mniej więcej w tym samym czasie co my, księgarnia na rynku istniejąca od niepamiętnych czasów, także się zamknęła. Konkludując - w Internecie zostajemy, tutaj nie musimy płacić tak wysokiego czynszu! :)

Staramy się być profesjonalni w tym, co robimy. Informujemy Klienta o stanie zamówienia z dokładnością do jednego produktu - Klient wie, czy produkt jest zamówiony, mamy go na stanie, czy jest już spakowany, czy może całe zamówienie jest wysłane. Nie zostawiamy Klienta samemu sobie zaraz po złożeniu przez niego zamówienia.

Dane firmy (do 2017)


Sklep internetowy Sell-Net Mariusz Kabziński
os. Wł. Łokietka 7a/1, 62-200 Gniezno.
NIP: 784-000-89-06
REGON: 300026786

Dane firmy (od 2017)


Maretto Michał Kabziński
ul. Budowlanych 10/5, 62-200 Gniezno.
NIP: 784-214-28-79

Atrakcyjność Godi.pl


Naszą główną kartą przetargową, oprócz atrakcyjnych cen, jest troska o Klienta - jako jedyni stosujemy "fair" stawki za przesyłki - każdy płaci za siebie (paczka 1 kg jest tańsza niż 5 kg, a taka półkilowa to już zupełnie tania, jak barszcz :D ). Staramy się też traktować każdego Klienta z należytym szacunkiem, informujemy o stanie zamówienia, o jego zmianach, ew. problemach - dzięki temu wielu Klientów przekonało się już do nas - polecają nas innym - dzięki Wam za to!! Cały czas staramy się dawać z siebie wszystko! Nie zrażą nas nawet "trolle" :). Jesteśmy gołosłowni?
Ok - pomyślisz pewnie sobie - możemy się tylko przechwalać, celem reklamy? Sprawdź więc zewnętrzne serwisy z opiniami, w pełni obiektywne:

 Przygotowaliśmy intuicyjną i przejrzystą witrynę - cały czas jesteśmy otwarci na Wasze opinie odnośnie strony. Nasz programista otwarty jest na kontakt, męczcie go ile tylko można! Zapewniamy także szeroką formę kontaktu z nami - Biuro Obsługi Klienta - wszystko w trosce o to, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług.

Nasza maskotka


Nasze logoWymyśliśmy sobie, iż stworzymy maskotkę, której nie ma jeszcze nikt. Zażartowaliśmy, że mógłby to być diabeł - taka maskotka. No ale diabeł już jest... lecz jeszcze nikt nie ma niebieskiego - no i oto niebieski diabełek stał się zrealizowanym pomysłem. Niebieski, uśmiechnięty, radosny. Diabelsko niskie ceny mamy, więc diabeł musiał być :-)
Umożliwiamy Wam ściągnięcie skalowalnego loga, w postaci wektorowego pliku pdf, do wykorzystania w celach różnych (artykuły, nasza reklama): pobierz logo (wektory, pdf) - 322 kB

Nasze logo możesz pobrać także w postaci dużego obrazka png.

Nasze logo


Udostępniamy do wszelkiego wykorzystania nasze logo - w postaci plików png. Jeśli zaszłaby potrzeba udostępnienia loga w innym formacie, prosimy o kontakt.

Księgarnia internetowa logo
Księgarnia internetowa - pobierz logo na białym tle.

Możesz także pobrać wersję przeźroczystą:
Księgarnia internetowa przeźroczyste logo
Księgarnia internetowa Godi - pobierz logo na przeźroczystym tle.