Pamelo, żegnaj

Autor: Migdał Robert

Wydawnictwo: Marina


  • Wydawca: Marina
  • Stron: 208
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska na scenie to wulkan energii. Dla wielu Polaków była i jest gwiazdą największego formatu, która mimo zdobycia wielu złotych, platynowych i diamentowych płyt oraz nagrania setek piosenek, pozostała sobą - Izą z sąsiedztwa. Jej życie to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Przeżyła wielką miłość ze Zbigniewem Dziewiątkowskim ? założycielem ?Tercetu Egzotycznego? ? mówią, że taka miłość się nie zdarza....
Dzięki ?Tercetowi? Iza i Zbyszek zwiedzili cały świat, w samych Stanach Zjednoczonych byli 49 razy. Koncertowali w Las Vegas, Metropolitan Opera, Paryskiej Olimpii, Radio City w Nowym Jorku.
Płyty z piosenką ?Pamelo, żegnaj? ? największym hitem wyśpiewanym przez Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską - rozeszły się w kilkunastomilionowych nakładach, a przebój ten nucą kolejne pokolenia fanów. Jedno jest pewne: ?Tercet Egzotyczny? nie istniałby bez Izabelli, a Izabella nie istniałaby bez ?Tercetu?. To ona nadaje mu rytm, ona przyciąga tłumy na koncerty - i to od pół wieku? ?Tercet? jest wszak jednym z najdłużej śpiewających zespołów, które nadal koncertują i nagrywają płyty.
Oto prawdziwa historia życia Izabelli Skrybant-Dziewiątkowskiej. Historia, którą napisało jej życie. To również ponad 50 lat historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Szczegóły produktu

AutorMigdał Robert
Wymiary22.7x16.7
wydawcaMarina
miejscowoscWrocław
isbn9788361872771
Wydanie1
Liczba stron208
OprawaMiękka
PodytułRozmowa z Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską z ?Tercetu Egzotycznego?
Kod paskowy9788361872771
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{