Piękny drań

Autor: Lauren Christina

Wydawnictwo: Heraclon


  • Wydawca: Heraclon
  • Oprawa: Plastikowa
  • Stron: 1

Opis produktu

Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach! W Polsce ? nominowany w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa i romans.
Wymagający, bezwzględny... i absolutnie nie do odparcia! Piękny drań...
Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych ? ale nie sposób mu się oprzeć.
Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka współpracująca z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć...
Jednak gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem...

?Piękny drań to książka pełna serca, seksu i zdrowej porcji złośliwości. Czytelników doceniających ciekawą fabułę czeka zaskakująca i pełna namiętności uczta!?
Myra McEntire, autorka Hourglass

Szczegóły produktu

Nośnik główny CD-MP3
wydawca Heraclon
Autor Lauren Christina
Kod paskowy 9788381162517
Języki polski
Wydanie 1
Rok wydania 2018
miejscowosc Piaseczno
isbn 9788381162517
Oprawa Plastikowa
Liczba stron 1

Opinie o produkcie


{