Płeć

Autor: Dziewiecki Marek

Wydawnictwo: RTCK


  • Wydawca: RTCK
  • Stron: 30
  • Oprawa: Twarda

Opis produktu

Jak bardzo pragniesz być szczęśliwym, pogodzonym z sobą człowiekiem, żyjącym na 100%? Aby znaleźć na to odpowiedź, trzeba zacząć od poznania i zrozumienia tego ? kim jestem Ja, Człowiek.

?Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył, stworzył mężczyznę i niewiastę? (Rdz 1,27). Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego Bóg powołał do życia człowieka na dwa sposoby?

Choć zostaliśmy stworzeni na Boży obraz dochodzimy do wniosku, że nikt z nas nie jest na tyle kompletny, aby był doskonały. Pełnią jest tylko On ? dlatego nie ma płci. Czego potrzebujemy więc do pełni życia i przeżywania swojego człowieczeństwa? Klucz do zrozumienia tego, jaki jest sens istnienia płci i dlaczego różnimy się od siebie nawzajem znajduje się u samego Źródła.

Posłuchaj konferencji ?Płeć? i poznaj rolę i możliwości świadomego wykorzystania atutów Twojej płci do osiągnięcia osobistego szczęścia i powodzenia w życiu.
Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:
Czym jest płeć i do czego jest mi potrzebna?
Jak rozumieć różnice między kobietą a mężczyzną i co z nich wynika?
Po co mężczyźnie kobieta?
Czym charakteryzuje się przeżywanie kryzysu/radości/frustracji i miłości na sposób męski i żeński?
Kobieta - czy na pewno słaba płeć?
Męski dylemat - być twardym czy czułym

Kim jest autor konferencji?

Ks. Marek Dziewiecki - rozchwytywany mówca, autor kilkudziesięciu książek i artykułów m.in. na temat psychologii zdrowia. Codziennie pomaga wielu osobom kształtować dojrzałą postawą wobec poszczególnych sfer ludzkiej rzeczywistości. Specjalista ds. profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej. Doktor psychologii (Universita? Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL).

Szczegóły produktu

AutorDziewiecki Marek
Wymiary14.6x19.5
Język oryginalnypolski
wydawcaRTCK
isbn9788393711369
Sztuk nośnika2
Liczba stron30
OprawaTwarda
PodytułRóżnorodność/Różnojedność
Nośnik głównyCD-Audio
Kod paskowy9788393711369
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{